Меню сайта

ДНУ ім. Олеся Гончара
Главная » Файлы »

ЗНО 2020

 
Планується, що суб’єкти відповідальні за організацію ЗНО мають визначити маршрути учасників, з метою забезпечення найменшого контакту між групами учасників, скласти графік за яким відбуватиметься допуск учасників у пункт тестування, визначити місця розсадки учасників, з дотриманням їх дистанціювання не менш ніж 1,5 метри один від одного та передбачити розсадку таким чином, щоб поруч, спереду та ззаду учасника місця не були зайняті іншими учасниками.
Окрім того:

✔️Учасники зовнішнього оцінювання допускатимуться до пункту тестування лише після проведення термометрії, опитування щодо стану здоров'я та за умови одягнення захисної маски.

✔️Допуск до пунктів тестування сторонніх осіб буде заборонено.

✔️На вході до будівлі, в якій організовано тестування та на вході до аудиторій мають бути організовані місця для обробки рук антисептиками.

✔️У санітарних кімнатах має бути забезпечено постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників. Використання багаторазових рушників буде заборонено.

✔️За годину до початку тестування та після проведення тестування в аудиторіях повинно проводитись прибирання, разом із дезінфекцією поверхонь та місць для сидіння.

✔️Також у місцях проведення тестування має бути забезпечено чергування медичних працівників закладів освіти або закладів охорони здоров’я.
Всего комментариев: 0
avatar

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія