Меню сайта

ДНУ ім. Олеся Гончара
Главная » Файлы »

Про дотримання норм чинного законодавства щодо участі в політичних акціях та масових заходах

 

  Комунальний заклад освіти
«Середня загальноосвітня школа №43»
Дніпропетровської міської ради

 

49098, Дніпропетровськ, вул. Любарського(Білостоцького), 84,
тел. 238032, факс 238032,
e-mail: sz043@dnepredu.dp.ua

 

НАКАЗ

 

Про дотримання норм чинного законодавства щодо участі в політичних акціях та масових заходах

 

Згідно з Конституцією України (ст.53), на виконання Закону України «Про освіту» (ст.8, п.2 ст.51, п.2 ст.55), відповідно до листа департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 22.09.2016 № 9/3029 «Про проведення заходів», на виконання наказу управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпропетровської міської ради від 26.09.2016 № 211 «Про дотримання норм чинного законодавства щодо участі в політичних акціях та масових заходах», наказу Амур-Нижньодніпровської районної у місті Дніпропетровську ради відділу освіти від 26.09.2016 року №177 «Про дотримання норм чинного законодавства щодо участі в політичних акціях та масових заходах»,  з метою попередження залучення учнів та педагогічних працівників до участі в політичних акціях та масових заходах, у тому числі під час навчально-виховного процесу, у канікулярний час, святкові дні, а також використання навчального закладу для проведення заходів деструктивного характеру з представниками політичних партій та релігійних організацій, які можуть призвести до дискредитації освітньої системи та зашкодити міжнародному іміджу України, з урахуванням соціально-політичної ситуації в суспільстві,

НАКАЗУЮ:

 

1. Заступникам директора Дарій Т.І., Редькіній О.М. та Новак Г.І.:
1.1. Не допускати залучення учнів, педагогічних працівників до участі в несанкціонованих політичних акціях і масових під час навчально-виховного процесу, у канікулярний час, святкові дні.
1.2. Вживати заходи щодо недопущення відволікання педагогічних працівників від виконання посадових обов’язків та залучення їх до здійснення непритаманних фікцій.
1.3. Не використовувати навчальний заклад для проведення заходів деструктивного характеру з представниками політичних партій та релігійних організацій.
1.4. Неухильно виконувати норми законодавства в частині незалежності освіти від впливу політичних партій, громадських та релігійних організацій.

2. Вчителям школи:
2.1. Не допускати залучення учнів до участі в несанкціонованих політичних акціях і масових під час навчально-виховного процесу, у канікулярний час, святкові дні.
2.2. Проінформувати батьківську громадськість про необхідність забезпечення посиленого контролю за місцем перебування дітей під час  проведення у місті масових заходів і політичних акцій.
2.3. Неухильно виконувати норми законодавства в частині незалежності освіти від впливу політичних партій, громадських та релігійних організацій.

 

3. Контроль за виконання даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                      О.В.Каштанова

 

З наказом ознайомлені:

Якунін С.О.

Павленко Л.А.

Грунський Д.О.

Гойхман М.М.

Портнова М.Л.

Чернишова Ю.Б.

Биковець В.І.

Попкович Л.О.

Черненко Т.І.

Бездушна Н.І.

Нетруненко О.В

Терещенко І.Я.

Авдєєнко В.О.

Мосінзова Я.Я.

Славинська О.О.

Алякова Г.І.

Лисенко М.М.

Сільченко Н.В.

Морозова Ю.В.

Латай О.В.

Савкіна І.В.

Новак Г.І.

Кожекіна Л.А.

Рогачова А.О.

Редькіна О.М.

Заречна Г.В.

Радзюк Г.І.

Дарий Т.І.

Дрозач Г.В.

Полив’яна І.А.

 

Про дотримання норм чинного законодавства щодо участі в політичних акціях та масових заходах

Всего комментариев: 0
avatar

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія