Меню сайта

ДНУ ім. Олеся Гончара
Главная » Файлы »

Міжнародний день дитячої книги

 
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДИТЯЧОЇ КНИГИ

Міжнародний день дитячої книги відзначається щорічно 2 квітня, у день народження датського письменника-казкаря Ганса Християна Андерсена. 2005 року весь світ відзначав 200 років із дня народження цього великого казкаря (1805-1875).

Звичайно до цього дня в багатьох країнах приурочують проведення тижня дитячої та юнацької книги, проводять різноманітні ранки, конкурси, виставки, конференції та фестивалі, присвячені найкращим книгам світу.

Приділяти подібним заходам особливу увагу не просто цікаво, а надзвичайно корисно, адже формування дитини певною мірою пов'язане з тим, на якій літературі вона зростає; нерідко особистість виховується, набуваючи тих чи інших рис характеру, обравши собі за кумира того чи іншого літературного героя.

Дітям пропонують принести до школи свої улюблені книжки, вони показують один одному й розповідають, чим саме та чи інша книжка припала до душі. Вони не просто розвивають мовлення, пам'ять, здатність зв'язно відтворювати події, але й заохочують одне одного до читання. Діти змагаються у своїх знаннях різноманітних книг, сюжетів, авторів. Нерідко перевдягаються улюбленими героями, влаштовуючи костюмований бал. Програми, як правило, яскраві, розважальні, такі, що запам'ятовуються. І скрізь, у всіх країн і народів королем свята вважається саме Андерсен.
Всего комментариев: 0
avatar

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія