Меню сайта

ДНУ ім. Олеся Гончара
Главная » Файлы »

Година Землі

 
Час відчути себе дітьми неймовірно красивої та щедрої на природні багатства Планети.
 
Цього року, 27 березня, Година Землі відзначатиметься по домівках. Кожен зможе в родинному колі, вимкнувши з 20:30 на годину освітлення та окремі прилади, долучитися до всесвітньої екологічної акції і зменшити вплив на процес зміни клімату на Землі
 
Година Землі - це найбільша ініціатива Всесвітнього фонду природи WWF, спрямована на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів.
Організатори закликають до символічного вимкнення світла на одну годину у домівках, офісах, біля визначних місць і споруд – як символ дбайливого ставлення до природи, а також виявлення спільного інтересу до проблеми зміни клімату.
У понад 180 країнах світу відбуваються тисячі подій – від спільних медитацій до фестивалів та пробігів задля підтримки ініціативи Всесвітнього фонду природи.
Година Землі – це час відчути себе дітьми цієї неймовірно красивої та щедрої на природні багатства Планети.
В Україні Година Землі об’єднує десятки міст, сотні організацій, бізнесів та навчальних закладів. Свічки палають в тисячах домівок та ресторанах, відбуваються акустичні концерти, вогняні шоу, проходять перегляди фільмів на екологічну тематику, еко-ярмарки та велопробіги.
Цього року, 27 березня, Година
Ролик – «WWF-Україна - Година Землі» 
Всего комментариев: 0
avatar

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія