Меню сайта

ДНУ ім. Олеся Гончара
Главная » Файлы »

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ

 

 

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ поєднані традиції та інноваційно творчі підходи до організації освітнього процесу. Стати студентом нашого навчального закладу – відповідальний крок.

Усім випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які тільки обирають свій професійний шлях, і тим, хто вже працює та хоче збагатити свої знання або займатися наукою, ми бажаємо успіхів, а також гарантуємо допомогу під час подачі електронних заяв та документів при вступі до найпрестижнішого ВНЗ Дніпропетровського регіону та провідного університету країни. Зробіть крок на зустріч вашій мрії!

Ви можете бути абсолютно впевнені у прозорості конкурсного відбору. Чекаємо на вас у приймальній комісії нашого університету!

Організацію прийому вступників до університету здійснює приймальна комісія, склад якої затверджується наказом ректора університету, який є її головою. Приймальна комісія діє згідно з положенням про приймальну комісію університету, затвердженим ректором університету.

Усі питання, пов’язані з прийомом до університету, вирішуються приймальною комісією на її засіданнях. Ректор університету забезпечує дотримання законодавства України, в тому числі цих Правила прийому, а також відкритість та прозорість роботи приймальної комісії.

 

 

7 кроків вступу до ДДУВС

1.  Дізнайтесь про факультети та напрями навчання в університеті, детальна інформація за телефонами: (0562)36-08-00, (0562)31-72-75, (099)712-17-05, (073)168-39-55.
2.  Кожну останню суботу місяця відвідуйте День відкритих дверей.
3.  Ознайомтесь з умовами вступу до університету та оберіть предмети для складання ЗНО – Правила прийому, умови вступу, терміни та вартість навчання.
4.  Відвідуйте підготовчі курси для успішного складання ЗНО та вступних випробувань – Підготовка до ЗНО.
5.  Подайте електронну заяву на сайті ez.osvitavsim.org.ua (для вступників на основі повної загальної середньої освіти).
6. Відповідно до правил прийому вчасно подайте документи в університет.
7. Отримайте якісну освіту у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.


Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ здійснює підготовку фахівців за державним замовленням та за кошти фізичних або юридичних осіб.


 

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ, УМОВИ ВСТУПУ, ТЕРМІНИ ТА ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

 

Всего комментариев: 0
avatar

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія