Меню сайта

ДНУ ім. Олеся Гончара
Главная » Файлы »

Будинок творчості дітей та юнацтва на канікулах

 

П Л А Н

проведення новорічних свят та зимових канікул

по Будинку творчості дітей та юнацтва

з 19.12.2017р. по 14.01.2018 р.

 

Запрошуємо відвідати заходи у районному Будинку творчості дітей та юнацтва (вул. Путилівська, 7) в рамках новорічних свят та зимових канікул:

Дата,

час

Назва заходу

Відповідальні

по БТДЮ

Вікова категорія (кількість дітей)

18.12

10:00

11:00

Новий Рік у «Скриньці Знань».

Новорічна вистава театру естради «Посмішка» «Чарівний вогник».

Зашквара О.С.

Гордійченко Л.П.,

Колісник К.О.

Вихованці та батьки. 80 уч.

Вихованці та батьки. 80 уч.

Всього: 80 уч.

19.12

15.30
16:00

Ігрова розважальна програма «Зимові забавки».

Новорічна вистава «Ніч перед Різдвом».

Колісник К.О.

Слінкіна Н.В.

Інтернат №3, батьки та вихованці. Молодша та середня школа.
Всього: 160 уч.

20.12

12:00

Новорічна вистава «Чарівний вогник» на базі філіалу № 15 міської системи дитячих бібліотек (вул. Калинова, 47).

Гордійченко Л.П.,

Колісник К.О.

Молодша та середня школа №8, інтернат №3.

Всього: 40 уч.

21.12

13:00

13:30

Ігрова програма «Зимові забавки».

Новорічна вистава від гостей (управління культури).

Колісник К.О.

Всього: 160 уч.

22.12

13:00

Новорічна вистава театру естради «Посмішка» «Чарівний вогник» на базі центральної міської бібліотеки (пр.Мануйлівський, 3).

Гордійченко Л.П.,

Колісник К.О.

Молодша та середня школа № 26, 42

Всього: 40 уч.

26.12

13:00

Участь у міському новорічному карнавалі в МПДЮ.

Небосенко М.Ю.

500 учнів

молодша школа.

27.12

11:00

15:00

Новорічна вистава «Ніч перед Різдвом».

Відкриття міської ялинки на 
ж/м Сонячний. 

Слінкіна Н.В.

Долгова М.Д.

Діти пільгових категорій-мешканці району 
Учні молодшої та середньої школи. 160 уч.

Усі навчальні заклади району. 
Всього:500 уч.

28.12

11:00
13:00

Новорічна вистава «Ніч перед Різдвом».

Слінкіна Н.В.

Діти пільгових категорій.

Молодша та середня школи.

Усі навчальні заклади району. 160уч.

Всього: 320 уч.

29.12

11:00
12:00
13:00

Новорічна вистава «Ніч перед Різдвом».

Новорічні ранки.

Новорічна вистава театру естради «Посмішка» - «Чарівний вогник».

Слінкіна Н.В.

керівники гуртків

Гордійченко Л.П.,

Колісник К.О.

Діти пільгових категорій.

Молодша та середня школи.

Усі навчальні заклади району. 160 уч.

Гуртківці БТДЮ 160 уч.

Молодша та середня школа (1-5 клас) № 8, 18, 26 (по 53 учнів від школи) 160 уч.
Всього: 400 уч.

30.12

10:00

12:00

Новорічні ранки.

Новорічна вистава «Ніч перед Різдвом».

керівники гуртків

Слінкіна Н.В.

Для вихованців БТДЮ. 140 уч.

Для вихованців БТДЮ та їх батьків. 160 уч.

Всього: 300 уч.

02.01

11:30

12:00

12:00

12:00

Ігрова програма «Зимові забавки».

Майстер-клас «Сніжинка» (папір).

Майстер-клас з напилення «Новорічна казка».

Майстер-клас з петриківського розпису «Петриківський дивоцвіт».

Колісник К.О.
Кулікова З.П.

Дездеревич С.М.
Омельяненко Т.І.

Молодша та середня школа №55, 56, 57. 45 уч.

Молодша та середня школа №55. 15 уч.

Молодша та середня школа №56. 15 уч.

Молодша та середня школа №57. 15 уч.
Всього: 45 уч.

03.01
11:30

11:30
12:00

Майстер-клас «Різдвяні сувеніри» «Ангелочки» (квілінг).

Майстер-клас «Букет з цукерок» .

Новорічна вистава театру естради «Посмішка» «Чарівний вогник».

Малієнко Н.М.

Безсонова Т.В.

Гордійченко Л.П., Колісник К.О.

Молодша та середня школа №64. 15 уч.

Молодша та середня школа №68. 15 уч.

Молодша та середня школа №64,68 (по 15 уч.), 86,114 (по 65 уч.). 160 уч.

Всього: 160 уч.

04.01

11:30

11:30

12:00

13:00

Майстер-клас «Різдвяні листівки».

Майстер-клас з образотворчого мистецтва «Зимові візерунки» (робота на піні для гоління).
Ігрова конкурсно-розважальна програма «Новорічне сяйво».

Новорічний флешмоб «Новорічне сяйво».

Малієнко Н.М.
Омельяненко Т.І.

Ємець О.П.

Ємець О.П.

Молодша та середня школа №115. 15 уч.

Молодша та середня школа №116. 15 уч.

Молодша та середня школа №115, 116 (по 15 уч.), 117, 131, 133(по 43 уч.).
Молодша та середня школа №115, 116 (по 15 уч.), 117, 131, 133 (по 43 уч.).
Всього: 160 уч.

05.01

11:00

11:00

11:00

12:00

Майстер – клас техніка пірографія «Японські мотиви».

Майстер – клас з вишивки - ялинкова прикраса сувенір «Різдвяна зірка».

Майстер-клас «Собака».

Новорічна вистава театру естради «Посмішка»  - «Чарівний вогник».

Дездеревич С.М.

Родкіна О.Д.

Кулікова З.П.

Гордійченко Л.П., Колісник К.О.

Молодша та середня школа №134. 15 уч.
Молодша та середня школа №142. 15 уч.

Молодша та середня школа №133. 15 уч.

Молодша та середня школа № 134, 142, 133 (по 15 уч.), 55, 56, 57 (по 38 уч.) 160 уч.

Всього: 160 уч.

09.01

11:30

12:00

12:00

12:00

Ігрова програма «Зимові забавки».

Новорічний вогник у гуртку «Айкідо».

Майстер-клас з вишивки «Вишивала я узори» (технологія виконання поверхнево-нашивних рахункових технік (глухих), занизування.

Майстер – клас «Совушки» (мукосіль).

Колісник К.О.

Ємець О.П.

Родкіна О.Д.

Безсонова Т.В.

Молодша та середня школа

45 учнів.

Вихованці гуртка.

Молодша та середня школа №44. 15 уч.

Молодша та середня школа №43. 15 уч.

Всього: 45 уч.

10.01

11:00

11:30

11:30

Ігрова програма «Зимові забавки».

Майстер-клас «Зимова казка» «Сніговик-почтовик» (аплікакація).

Майстер-клас з пірографія «Котик».

Колісник К.О.

Малієнко Н.М.

Дездеревич С.М.

Молодша та середня школа

№ 8, 18 (по 15 уч. від школи). 30 уч.

Молодша та середня школа №8. 15 уч.

Молодша та середня школа №18. 15 уч.

Всього: 30 уч.

11.01

11:00

11:30

11:30

Ігрова програма «Зимові забавки».

Майстер-клас з «Квіти із джутової ниті».

Майстер – клас з вишивки «Створи свою мотанку». Мотанка у звичаях і віруваннях українського народу. Вузлова лялька.

Колісник К.О.

Безсонова Т.В.

Родкіна О.Д.

Молодша та середня школа №86, 114. 30 уч.

Молодша та середня школа №86. 15 уч.

Молодша та середня школа №114. 15 уч.

Всього: 30 уч.

 

12.01

11:00

11:30

11:30

16:00

Ігрова програма «Зимові забавки».

Майстер-клас з образотворчого мистецтва.

Майстер – клас «Сніговик» (папір).

Концерт студії естрадного вокалу «Індіго».

Колісник К.О.

Омельяненко Т.І.

Кулікова З.П.

Ісмайлова О.П.

Молодша та середня школа

№ 26, 115 (по 15 уч.). 30 уч.

Молодша та середня школа №26. 15 уч.

Молодша та середня школа №115. 15 уч.

Вихованці БТДЮ.

Всього: 160 уч.

14.01

12:00

Концерт вокальної студії «Хіт-Ко».

Безсонов А.І.

Вихованці БТДЮ та їх батьки.

Всього: 160 уч.

Всего комментариев: 0
avatar

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія