Меню сайта

ДНУ ім. Олеся Гончара
Главная » Файлы » Накази по школі

Про  підсумок проведення І-ІІ  етапів  Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів  у 2016-2017 навчальному році

 

Комунальний заклад освіти
«Середня загальноосвітня школа №43»
Дніпровської міської ради

49098, Дніпро, вул. Любарського, 84, тел. 238032, факс 238032, e-mail: sz043@dnepredu.dp.ua

 

НАКАЗ

                                     2017 року                                                                        №     ___

 

Про підсумок проведення І-ІІ етапів

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів

у 2016-2017 навчальному році

 

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси – захисти науково - дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 р., за № 1318/20056, наказу Міністерства освіти і науки України від 13.01.2014 р. № 31 « Про затвердження графіків проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на 2015 – 2019 роки та конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних  учнівських олімпіадах з навчальних предметів на 2014-2019 роки ( зі змінами), наказу міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 р. № 1006 « Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», наказу  департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 07.09.2016р. № 587/0/212-16 « Про проведення учнівських олімпіад і обласних етапів турнірів з навчальних предметів у 2016 -2017 році»  наказу Дніпропетровської міської ради департаменту гуманітарної політики управління освіти від 26.09. 2016 року № 215 з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді  проводились  олімпіади в яких учні школи під керівництвом вчителів прийняли активну участь:

Протягом року, згідно наказу «Про закріплення кураторства вчителів – предметників над здібними учнями» проводилась робота по підготовці до участі в предметних олімпіадах. 

За кількістю призерів районних предметних олімпіад  внесок  зробили:  Дрозач Г. В., вчитель біології та хімії – 9 місць;  Каштанова О.В. вчитель хімії – 2 місця; Павленко Л.А., вчитель німецької мови – 3 місця;   Костенко О.В., вчитель англійської мови – 1 місце;  Бездушна Н.І.,  вчитель обслуговуючої праці та ОТМ  – 2 місця;  Новак Г.І.,, вчитель обслуговуючої праці – 2 місця;      Портнова М.Л., вчитель фізики - 1 місце; Заречна Г.В.  вчитель правознавства та історії -5 місць; Попкович Л.О. – вчитель ОТМ – 3 місце; Полив’яна І.А., вчитель математики - 3 місця;  Гойхман М.М. , вчитель математики – 1 місце; Дарій Т.І. , вчитель інформатики – 2 місця.

Разом: 34 місцяI місце -12; II місце -9; III місце - 13;)

За кількістю призерів міських предметних олімпіад  внесок  зробили:  Дрозач Г. В., вчитель біології та хімії – 2 місця;  Павленко Л.А., вчитель німецької мови – 2 місця;   Костенко О.В., вчитель англійської мови – 1 місце;  Бездушна Н.І.,  вчитель обслуговуючої праці та ОТМ  – 2 місця;  Новак Г.І.,, вчитель обслуговуючої праці – 2 місця;      Портнова М.Л., вчитель фізики -1 місце; Заречна Г.В.  вчитель правознавства -1 місце;

Разом: 11 місцьI місце -4; II місце -3; III місце - 4;)

  Бездушна Н.І. вчитель обслуговуючої праці  підготувала 2 учениці, які перемогли на    обласній олімпіаді. 

 Вчитель  Заречна Г.В. підготувала 3 учні які принесли перемогу на Всеукраїнській олімпіаді з історії.

    Учень 11 класу Стрельніков М., приніс перемогу захищаючи роботу МАН, наставник вчитель Дрозач Г.В. 

 Нульовий результат  в районних та міських  олімпіадах показали вчителі української мови, російської мови,  географії, астрономії, економіки;

 На засіданнях  шкільних методичних об’єднаннях проведені обговорення про роботу вчителів та результати досягнень.

            Класними керівниками систематично переглядається та поповнюється шкільний інформаційний банк даних  «Обдарованість».  Записані в щоденниках учнів подяки. Проходить підготовка до свята « Закриття інтелектуального марафону» на якому привітають  учнів, вчителів, батьків.

За результатами проведення олімпіад

НАКАЗУЮ:

1. Обговорити переваги та недоліки  в роботі вчителів за  результатами  учнівських олімпіад на засіданнях шкільних методичних об’єднань.

2. Відзначити добру організацію роботи з обдарованими дітьми, підготовки їх до участі в олімпіадах з базових дисциплін вчителів  Бездушної Н.І., Новак Г.І., Костенко О.В., Павленко Л.А., Дрозач Г.В.,   Попкович Л.О.,  Заречної Г.В., Портнової М.Л., Полив’яної І.А., Попкович Л.О.

3.   Вказати на недостатню роботу щодо виявлення та підтримки академічно обдарованих школярів, забезпечення результативності участі в    олімпіадах вчителів   Чернишової Ю.Б.,     Якуніна С.О., Кожекіної Л.А.,  Славинської О.О., Авдєєнко В.О., Алякової Г.І., Савкіної І.В.

 4.  Учителям - предметникам забезпечити результативність роботи з обдарованими дітьми на уроках та в позаурочний час, результативність участі в олімпіадах учнів, що відвідують години варіативної частини.

  5. Провести свято « Закриття інтелектуального марафону»

  6.  Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи  Дарій Т.І.

 

Директор школи                                                О.В. Каштанова

Всего комментариев: 0
avatar

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія