Меню сайта

ДНУ ім. Олеся Гончара


Звіт з військово-патріотичного виховання

Відповідно до наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України, Міністерства оборони України, Міністерства культури і туризму України від 27.20.2009 № 3754/981/538/49 «Про Концепцію національно – патріотичного виховання молоді» в Комунальному закладі освіти «Середня загальноосвітня школа № 43» Дніпровської міської ради патріотичне виховання здійснюється як на уроках, так і під час позакласної роботи.

Протягом звітного періоду проведено низку тематичних заходів з відзначення історичних та пам'ятних дат, а саме: День Захисника Вітчизни, День виводу військ з республіки Афганістан, День Соборності та Злуки, День Скорботи і вшанування в Україні пам'яті жертв війни, День пам’яті бою під Крутами, День партизанської слави, День Перемоги, День визволення району, міста  та України від фашистських загарбників тощо.

На багатьох заходах, які проходять в навчальному закладі присутні ветерани війни та праці, учасники бойових дій на території нашої та інших держав. 

  Шляхами реалізації військово-патріотичного виховання у позакласній роботі були тематичні місячники та декади: місячники військово-патріотичного виховання (щорічно проходять у жовтні, лютому та квітні-травні), декада правових знань ( грудень), Вахта пам'яті до дня Перемоги.

До пам’ятних дат  в бібліотеці  організовано тематичні виставки : «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», «Герої – переможці», «Спогади ветеранів війни», «Герої України», «Відомі земляки».

                В школі традиційно проходили концерти, зустрічі поколінь, уроки мужності, години пам'яті, виховні години, бесіди за темами «Пам’ять не загасає», «Всі квіти світу –ветеранам»,  «Їх подвиг безсмертний» , «Вони воювали за Батьківщину». Зокрема, в рамках Року вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у січні 2017 року  були проведені уроки мужності, учні старшої школи спільно з громадською організацією воїнів – афганців «Ніхто, крім нас» поклали квіти до пам’ятника воїнам – афганцям та пам’ятника В. Маргелову. Пройшли єдині уроки та лінійка до Дня Соборності та Свободи України. 

                В навчальному закладі оформлено кімнату Бойової Слави та штаб національно-патріотичного виховання, які завдяки діяльності пошукового загону постійно поновлюється новими експонатами та  інформаційними матеріалами.

З метою належного відзначення знаменних  дат проводились мітинги та вахти пам’яті: „Солдати  Перемоги”, „Слава переможцям”,  „Пам’ять серця” та покладання квітів до пам’ятних місць та меморіалів району. Активними учасниками цих заходів стали учнівські колективи  4-х, 5-х, 9-х та 11-А класів.

Учнівське самоврядування є ініціатором акцій : «Обеліск» (впорядкування меморіальних об’єктів, розміщених на території мікрорайону, «Милосердя», «Ветеранське подвір’я» (надання допомоги учасникам та дітям війни 1939 – 1945 років), «Доброго ранку, ветеране!» (вітання святковими листівками учасників та ветеранів  війни),  «Лист ветерану» (вручення  листів  зі словами вдячності ветеранам війни).

Протягом багатьох років педагогічний  та учнівський колективи школи плідно співпрацюють з радою ветеранів ж/м Сонячний.

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія


1 2 3 ... 33 34 »

"Третє вухо" Випуск 4

 
Подробнее

"Третє вухо" Випуск 3

 
Подробнее

День Гідності та Свободи

 
Подробнее

Шляхами героїв

 
Подробнее

Концерт до Дня вчителя

 
Подробнее

"Третє вухо" Випуск 1

 
Подробнее

"Справжні Козаки"

 
Подробнее

Олімпійський урок

 
Подробнее

Інтелектуально-спортивна вікторина

 
Подробнее

Ранкова зарядка для початкових класів

 
Подробнее