Меню сайта

ДНУ ім. Олеся Гончара

 

Список обдарованих учнів
2016-2017 н. р.

 

№ з/п

П.І.П. учня

Клас

Досягнення

 1

 Бабак Софія Андріївна

 3-А

 Вишивання

 2

 Дуданова Вікторія Олександрівна

 3-А

 Малювання

 3

 Доценко Анна Олексіївна

 3-А

 Малювання

 4

 Кукліновська Влада Віталіївна

 3-А

 Математика

 5

 Бабак Софія Андріївна

 3-А

 Математика

 6

 Куклінська Аліса В’ячеславівна

 3-А

 Гуманітарій

 7

 Ажисламова Марія Володимирівна

 4-Б

 Пише вірші, казки

 8

 Фрейвальд Ілля

 5-А

 

 9

 Кутасевич Андрій

 5-А

 

 10

 Кібець Таїсія

 5-А

 

 11

 Гайвороненко Ясміна Валеріївна

 4-А

 Диплом першості зі стрибків на батуті - 2013 рік

 Дипломант Всеукраїнського фестивалю-конкурсу  хореографія (дитячий танець) - 2012 рік

 Грамота за майстерність танцю – 2012 рік

 12

 Оболь Іван

 5-А

 

 13

 Солодовник Яна Олександрівна

 5-А

 Бронзова медаль за танці - 2014 рік

 Диплом за III місце вільні танці

 14

 Валентова Марія Володимирівна

 5-А

 Диплом за I місце в категорії Діти 2 - 2013, 2014, 2015 роки

 15

 Гладкий Михайло Романович

 5-А

 Диплом за III місце у кваліфікаційному турнірі по дзюдо  - 2015 рік

 Грамота за II місце з підтягування – 2015 рік

 16

 Бірюк Аліна Олександрівна

 5-А

 Диплом за  III місце в категорії соло – 2015 рік

 Грамота за I місце в першості СДЮСШОР - 2015 рік

 17

 Дунайський Антон Миколайович

 5-А

 Грамота за II місце по боксу - 2015 рік

 Грамота за I  місце по боксу - 2014 рік

 18

 Хобот Марія

 6-А

 Філологія

 19

 Вострікова Юлія

 6-А

 Філологія

 20

 Висоцький Арсеній

 6-А

 Математика

 21

 Івонченко Тимур

 6-А

 Трудове навчання

 22

 Смульський Максим

 6-А

 Фізична культура

 23

 Нізяєва Олександра Олександрівна

 7-Б

 Диплом  за східні танці – 2014, 2015 роки

 24

 Хміль Павло Дмитрович

 7-Б

 Диплом за II місце в спортивній боротьбі – 2015 рік

 25

 Мельник Уляна Артемівна

 7-А

 Грамоти районного та міського рівня за перемогу в  олімпіадах - 2015 рік

 26

 Устинова Гання Валеріївна

 7-А

 Малювання

 27

 Шинкаренко Мальвіна Борисівна

 7-А

 Співи

 28

 Тарапацька Ганна Вікторівна

 7-А

 Співи

 29

 Литвин Анастасія Віталіївна

 7-А

 Співи

 30

 Волков Богдан Віталійович

 8-А

 Грамота за I,  II місце з боксу та кікбоксингу - 2013,  2014, 2015 роки

 31

 Коваленко Владислав Віталійович

 8-А

 Диплом за I, II, місце з міні-футболу - 2015 рік

Медаль з міні-футболу - 2015 рік

 32

 Коваленко Іван Сергійович

 8-А

 Грамоти за II місце з веслування 2013, 2014, 2015 роки

 Грамоти за I, II, III місце за веслування на байдарках і  каное - 2014, 2015 роки

 Кубок за веслування на байдарках і каное - 2015 рік

 33

 Нікулін Євгеній Олександрович

 8-А

 Грамоти  за I, II, III місце по греблі на байдарках і каное  - 2014, 2015 роки

 Медаль за веслування на байдарці та каное - 2015 рік

 34

Стрельникова Катерина Олегівна

 8-А

 Грамоти районного та міського рівня за перемогу в олімпіадах - 2014, 2015 роки

 35

 Хоменко Ярослав Ігорович

 8-А

 Грамоти за I місце по плаванню – 2012, 2013, 2014, 2015  роки

 Грамота за II місце по пятибор’ю - 2014 рік

 Грамоти за I, II місце по міні-футболу - 2015 рік

 36

 Ярошенко Аріна Андріївна

 8-Б

 Хореографія

 37

 Пайос Єлизавета Сергіївна

 8-Б

 Музика

 38

 Шаповалов Єгор Михайлович

 8-Б

 Карате

 39

 Карпенко Сергій Сергійович

 8-Б

 Карате

 40

 Дробот Владислав Леонідович

 8-Б

 Стрибки на батуті

 41

 Редькіна Анастасія Станіславівна

 9-А

 Грамоти районного і міського рівня за участь конкурсі  «Зоряне коло» - 2014 рік

 Дипломи районного і міського рівня за участь конкурсі  «Зоряне коло» - 2014 рік

 Грамота за I місце в конкурсі фотозображень - 2015 рік

 Грамоти районного та міського рівня за перемогу в  олімпіадах - 2014, 2015 роки

 Грамота міського рівня за I місце в конкурсі «Реліквії, що  ожили» - 2015 рік

 42

 Молчанова Юлія Олександрівна

 9-А

 Грамоти районного та міського рівня за перемогу в  олімпіадах - 2015 рік

 43

 Грабко Діана Миколаївна

 9-А

 Грамоти районного і міського рівня за участь конкурсі  «Зоряне коло» - 2010, 2011, 2012, 2013 роки

 44

 Васецька Анастасія Владиславівна

 10-А

 Грамоти районного і міського рівня за участь конкурсі  «Крок у майбутнє» - 2014 рік

 45

 Черевик Марія Дмитріївна

 10-А

 Грамоти районного та міського рівня за перемогу в  олімпіадах – 2014, 2015 роки

 46

 Рудак Костянтин Едуардович

 11-А

 Грамоти за II, III місце по греблі на байдарках і каное –  2012, 2013, 2014, 2015 роки

 47

 Саргсян Нарек Мамиконович

 11-А

 Чемпіонат світу по кікбоксінгу I місце - 2015 рік

 Чемпіонат світу по боксу I місце - 2015 рік

 Всеукраїнський турнір Янченко I місце - 2015 рік

 48

 Зелицька Ганна Олександрівна

 11-А

 Чемпіонат України з легкої атлетики  II місце - 2014 рік

 Грамота обласного рівня з легкої атлетики за I місце - 2014 рік

 49

 Скворцова Анна Сергіївна

 11-А

 Обласний чемпіонат з веслування з I місце - 2015 рік

 Грамоти районного та міського рівня за перемогу в  олімпіадах – 2014, 2015 роки

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія


1 2 3 ... 35 36 »

Освітній процес

 
Увага! Призупинення

освітнього процесу!
Подробнее

Важливе повідомлення

 

У зв'язку з перевищенням порогу захворюваності на ГРВІ призупинено заняття у окремих класах.

Подробнее

Навчальна евакуація

 

Відбулась навчальна евакуація.

Подробнее

Новорічна казка

 

20 грудня 2019 року у нашій школі відбулися новорічні ранки для учнів.

Подробнее

Профорієнтація

 
Майстер-клас з профорієнтації
Подробнее

Навчальна евакуація

 

Увага! Увага! Увага!

     Навчальна евакуація
Подробнее

Конкурс проектів та стартапів InnoDnipro

 
​​​Ура! Перемога!   
Учень 9-Б класу, Дробишев Макар, прийняв участь у конкурсі проектів та стартапів InnoDnipro. Успішно виступив та виборов IV місце, зі своїм пристроєм Pulsar. 
Подробнее

Оздоровчий літній табір "Сонячний берег"

 
Подробнее

Оздоровчий літній табір "Сонячний берег"

 
Подробнее

Оздоровчий літній табір "Сонячний берег"

 
Подробнее