Меню сайта

ДНУ ім. Олеся Гончара

Робота соціально-психологічної служби
 

Концепція про права людини, яка набула чинності в Україні, дитиною вважає кожну людську істоту до досягнення нею 18-річного віку (т.1). В усіх діях щодо дітей, незалежно від того, здійснюються вони державними чи приватними установами, що займаються питанням соціального забезпечення, судами, першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню інтересів дитини, особливо дітям пільгових категорій.

Основним напрямком роботи соціально-психологічної служби школи протягом навчального року був психологічний супровід навчально-виховного процесу та психологічне забезпечення вирішення проблем за допомогою використання різноманітних форм методичної роботи.

Протягом навчального року проводилася робота з учнями 1-х класів з приводу їх психологічної адаптації до навчання у школі.

З метою відстеження перебігу адаптаційних процесів в учнів 5 –х класів психологом відвідувались уроки та позакласні заходи на цих паралелях, проводились бесіди з класними керівниками та вчителями - предметниками.

Протягом навчального року з метою допомоги учням 9-11-х класів з визначенням вибору майбутньої професії та окресленням своїх професійних нахилів та інтересів була проведена відповідна профорієнтаційна діагностика. Школярі отримали уявлення про професійне самовизначення з урахуванням їх індивідуальних інтересів та нахилів.

Постійна робота велася по створенню та підтримці сприятливого психологічного клімату в учнівських колективах навчального закладу.

Повернутись до головної

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія


1 2 3 ... 37 38 »

розклад

 
Розклад відеоуроків на наступний тиждень.
Подробнее

Карантин подовжено

 
Увага!
Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року.
Подробнее

Дистанційне

 
Поради від О. Пасічник, як технічно організувати дистанційне навчання.
Подробнее

3-4 класи

 
Розклад відеоуроків для 3-х та 4-х класів
Подробнее

Відеоуроки

 
Відеоуроки для старшокласників від телеканалу ДніпроTV
Подробнее

Закон

 
Набрав чинності новий закон "Про повну загальну середню освіту"
Подробнее

Уроки онлайн

 
В Україні запускають щоденну трансляцію уроків для дистанційного навчання школярів
Подробнее

Онлайн уроки

 
До уваги! Нижче представлені онлайн уроки для старшокласників.
Подробнее

Уроки

 

Увага!
Розклад занять «Відеоуроки для старшокласників» розміщено на офіційній вебсторінці департаменту
https://bit.ly/3d9mCsP

 

Подробнее

Школа онлайн

 

Увага батькам та учням 9-х, 10-х, 11-х класів!

Ми навіть не уявляли, що станемо анонсувати програму телепередач, але актуальний для сьогодення телепроєкт «Відеоуроки для старшокласників» на каналі «ДніпроТВ» розпочинається завтра!

Для нас важливо, щоб кожен учень скористався своїм правом на освіту в будь-який зручний час.

UPD запис буде розміщено на YouTube

Подробнее