Меню сайта

ДНУ ім. Олеся Гончара

Робота соціально-психологічної служби
 

Концепція про права людини, яка набула чинності в Україні, дитиною вважає кожну людську істоту до досягнення нею 18-річного віку (т.1). В усіх діях щодо дітей, незалежно від того, здійснюються вони державними чи приватними установами, що займаються питанням соціального забезпечення, судами, першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню інтересів дитини, особливо дітям пільгових категорій.

Основним напрямком роботи соціально-психологічної служби школи протягом навчального року був психологічний супровід навчально-виховного процесу та психологічне забезпечення вирішення проблем за допомогою використання різноманітних форм методичної роботи.

Протягом навчального року проводилася робота з учнями 1-х класів з приводу їх психологічної адаптації до навчання у школі.

З метою відстеження перебігу адаптаційних процесів в учнів 5 –х класів психологом відвідувались уроки та позакласні заходи на цих паралелях, проводились бесіди з класними керівниками та вчителями - предметниками.

Протягом навчального року з метою допомоги учням 9-11-х класів з визначенням вибору майбутньої професії та окресленням своїх професійних нахилів та інтересів була проведена відповідна профорієнтаційна діагностика. Школярі отримали уявлення про професійне самовизначення з урахуванням їх індивідуальних інтересів та нахилів.

Постійна робота велася по створенню та підтримці сприятливого психологічного клімату в учнівських колективах навчального закладу.

Повернутись до головної

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія


1 2 3 ... 35 36 »

Освітній процес

 
Увага! Призупинення

освітнього процесу!
Подробнее

Важливе повідомлення

 

У зв'язку з перевищенням порогу захворюваності на ГРВІ призупинено заняття у окремих класах.

Подробнее

Навчальна евакуація

 

Відбулась навчальна евакуація.

Подробнее

Новорічна казка

 

20 грудня 2019 року у нашій школі відбулися новорічні ранки для учнів.

Подробнее

Профорієнтація

 
Майстер-клас з профорієнтації
Подробнее

Навчальна евакуація

 

Увага! Увага! Увага!

     Навчальна евакуація
Подробнее

Конкурс проектів та стартапів InnoDnipro

 
​​​Ура! Перемога!   
Учень 9-Б класу, Дробишев Макар, прийняв участь у конкурсі проектів та стартапів InnoDnipro. Успішно виступив та виборов IV місце, зі своїм пристроєм Pulsar. 
Подробнее

Оздоровчий літній табір "Сонячний берег"

 
Подробнее

Оздоровчий літній табір "Сонячний берег"

 
Подробнее

Оздоровчий літній табір "Сонячний берег"

 
Подробнее