Меню сайта

ДНУ ім. Олеся Гончара

Результати роботи з обдарованими учнями

за 2016-2017 навчальний рік

У кожної дитини дрімають задатки будь-яких здібностей.

Ці задатки, як порох: щоб їх запалити, необхідна іскра.

В.Сухомлинський

 

   Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її майбутній світовий авторитет.   Це діти, в яких у ранньому віці виявляються здібності до виконання певних видів діяльності. Вони вирізняються серед однолітків, їх успіхи не є випадковими, а виявляються постійно.
З метою розвитку та підтримки талановитих учнів, поліпшення та удосконалення роботи з обдарованими дітьми, задоволення потреб дітей відповідно до їх інтересів та здібностей робота в школі проходить згідно з регіональними програмами «Обдаровані діти - надія України», «Творча обдарованість», «Учень».
   В школі  постійно діє програма «Обдарована дитина», яка розроблена з метою створення пошуку, розвитку й педагогічної підтримки талановитих дітей,  стимулювання творчого самовдосконалення учнів, самореалізації у сучасному суспільстві.  

   Для реалізації шкільної програми з питань роботи зі здібною та обдарованою молоддю в школі створена певна система роботи:  щорічно оновлюється банк даних про обдарованих дітей і педагогів,  планується робота на навчальний період, закріплюються кураторства за учнями, спостерігається динаміка особистості, створюється клас з профільним навчанням предметів, проводиться індивідуальна робота,  працюють  факультативи, гуртки, секції, курси за вибором.
Робота з обдарованими учнями планується  в річному плані роботи школи, де передбачено відповідний розділ («Робота з обдарованими дітьми»), в якому сплановані основні напрямки і пріоритети розвитку обдарованих дітей, залучення їх до систематичної творчої діяльності. Цей напрямок роботи педагогічного колективу знайшов відповідне віддзеркалення і в планах роботи шкільних методичних об’єднань та в планах класних керівників.

   Цілеспрямована робота з обдарованими учнями створює передумови для успішної участі  в олімпіадах, турнірах, конкурсах науково-дослідницьких робіт МАН України.
 

Таблиця переможців олімпіад  2016-2017 н. р.

Кількість учасників предметних олімпіад

Район

Разом

Місто

Разом

Область

Разом

Україна

I

II

III

I

II

III

I

II

III

 

 

1

 

12

9

13

34

4

3

4

11

 

2

 

2

 

2

Грабко Діана
Черевик Марія
Васецька Анастасія

II Всеукраїнська олімпіада «Іспанія та Латиноамериканський світ" 

«Китай минуле та сьогодення»

Схвальні оцінки
Запрошення до Київу

3 місця

3

Стрельников Максим

МАН - Залежність морфологічних особливостей гороху сорту "царевич" від кількісно внесених мінеральних добрив

 

II

 

 

 

 

П.І.Б. учасників предметних олімпіад по заявках 

Клас

Предмет

Район

інші

Місто

інші

Область

інші

П.І.Б. вчителя

I

II

III

I

II

III

I

II

III

6

7

8

9

10

11

1

Нізяєва Олександра  Олександрівна

7-Б

7-Б

 

 

 

 

біологія

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дрозач Г.В.

2

Гриценко Марія Володимирівна

7-Б

7-Б

 

 

 

 

біологія

 

 

III

 

I

 

 

 

 

 

 

 

Дрозач Г.В.

3

 Діденко Юлія

 

 

8-Б

 

 

 

біологія

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дрозач Г.В.

4

Галицька Вероніка Олегівна

 

 

 

9-А

 

 

біологія

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дрозач Г.В.

5

Косюга Марина Володимирівна

 

 

 

 

10-А

 

біологія

 

II

 

 

 

 

III

 

 

 

 

 

Дрозач Г.В.

6

Захарченко Тетяна Олександрівна

 

 

 

 

10-А

 

біологія

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дрозач Г.В.

7

Шепута Олена Андріївна

 

 

 

 

10-А

 

 біологія

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дрозач Г.В.

8

Бірюк Тетяна Олександрівна

 

 

 

9-А

 

 

правознав

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заречна Г.В.

9

Васецька Анастасія  Владиславівна

 

 

 

 

10-А

 

правознав

I

 

 

 

 

II

 

 

 

 

 

 

Заречна Г.В.

10

Гоценко Кирило Віталійович

 

 

 

9-А

 

 

історія

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заречна Г.В.

11

Черевик Марія Дмитрівна

 

 

 

 

10-А

 

історія

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заречна Г.В.

12

Васецька Анастасія Владиславівна

 

 

 

 

10-А

 

історія

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заречна Г.В.

13

Харук Орина Тарасісна

 

 

8-Б

 

 

 

німецька мова

 

 

III

 

 

II

 

 

 

 

 

 

Павленко Л.А.

14

Байбуз Вікторія Дмитріївна

 

 

 

 

 

11-А

німецька мова

I

 

 

 

 

 

III

 

 

 

 

 

Павленко Л.А.

15

Мазурік Софія Констянтинівна

 

 

 

 

 

11-А

німецька мова

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Павленко Л.А.

16

Васецька Анастасія  Владиславівна

 

 

 

 

10-А

 

англ. мова

I

 

 

 

 

 

III

 

 

 

 

 

Костенко О.В.

17

Захарченко Тетяна Олександрівна

 

 

 

 

10-А

 

фізика

I

 

 

 

 

 

III

 

 

 

 

 

Портнова М.Л.

18

Висоцький Арсеній Олександрович

6-Б

 

 

 

 

 

матем

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Полив’яна І.А.

19

Соколянська Тетяна Олегівна

 

 

8-А

 

 

 

матем

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гойхман М.М.

20

Косюга Марина Володимирівна

 

 

 

 

10-А

 

матем

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Полив’яна  І.А.

21

Черевик Марія Дмитрівна

 

 

 

 

10-А

 

матем

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Полив’яна  І.А.

22

Лепетя Данило Русланович

 

 

 

 

 

 

хімія

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Каштанова О.В.

23

Шаповалов Єгор Михайлович

 

 

 

 

 

 

хімія

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Каштанова О.В.

24

Бірюк Тетяна  Олександрівна

 

 

 

 

 

 

хімія

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дрозач  Г.В.

25

Галицька Вероніка Олегівна

 

 

 

 

 

 

хімія

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дрозач Г.В.

26

Кушнарьова Даря Юріївна

7-Б

 

 

 

 

 

ОТМ, худ культ,мистецтво

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Попкович Л.О.

27

Грабко Діана Миколаївна

 

 

 

 

10-А

 

ОТМ, худ культ,мистецтво

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Попкович Л.О.

28

Білан Олена Сергіївна

 

 

 

 

10-А

 

ОТМ, худ культ,мистецтво

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Попкович Л.О.

29

Молчанова Юлія Олександрівна

 

 

 

9-А

 

 

обслуг. праця

I

 

 

 

 

II

 

 

 

 

 

 

Новак Г.І.

30

Кусрашвілі Любов Роковна

 

 

8-Б

 

 

 

обслуг. праця

I

 

 

 

I

 

 

 

 

 

 

 

Новак Г.І.

31

Мельник Уляна Артемівна

 

7-А

 

 

 

 

обслуг. праця

I

 

 

 

I

 

 

 

 

II

 

 

Бездушна Н.І.

32

Стрельникова Катерина Олегівна

 

 

8-А

 

 

 

обслуг. праця

I

 

 

 

I

 

 

 

 

II

 

 

Бездушна Н.І.

33

Щур Ілля

 

 

 

 

 

11-А

інформатика

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дарій Т.І.

34

Карпенко Сергій

 

 

8-Б

 

 

 

інформатика

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дарій Т.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

9

13

 

4

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

34

 

11

 

 

 

 

 

 

 

Залучення учнів до процесу наукового дослідження сприяє формуванню самодостатньої компетентної особистості.  Не перший рік досягають  успіху  учні  при написанні та захисті наукових робіт під керівництвом вчителя  біології та хімії Дрозач Г.В., яка зацікавлює учнів до написання дослідницьких робіт, які змінюють світогляд дитини, самооцінку, мають значний вплив на формування життєвих цінностей. Підготовча робота з учнем 10 класу Стрельниковим М. проводилась впродовж навчального року і буде представлена у науковому відділенні "Агрономія".
    
Колектив  нашої школи  ставить за мету виявити і допомогти учневі розвинути інтелектуальні та творчі здібності, природні задатки, створити сприятливі умови для розвитку здібностей школярів, підвищити соціальний статус обдарованої молоді.

     Протягом року спрямована  активна робота вчителів  початкової школи Лисенко М.М., Терещенко І.Я., Черненко Т.І., Нетруненко О.В., Радзюк Г.І., вчителів середньої та старшої школи  Портнової М.Л., Дрозач Г.В., Авдєєнко В.О., Кожекіної Л.А., Попкович Л.О., Дарій Т.І., Новак Г.І. по залученню учнів до участі у інтелектуальних та творчих конкурсах: Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика, Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням (один учень став призером конкурсу); «Колосок осінній» 2015 – 34 учнів; «Колосок весняний» 2016 – 25 учнів; «Кенгуру» 2015 – 33 учні; «Кенгуру» 2016 – 24 учні; «Левеня» 2015 – 13 учнів; «Бобер» 2015 - 16 учнів.
Активну участь приймали учні та принесли перемоги під керівництвом вчителів в творчих конкурсах:

  • «Собори наших душ» ( декоративно-ужиткове мистецтво) - переможець учениця 8-А класу Молчанова Ю. (вчитель Новак Г.І.)       

  • «Замість ялинки – зимовий букет» - переможець учениця 8-А класу  Молчанова Ю. (вчитель Новак Г.І.)

  • "Кращий вірш, оповідання, казка про ялинку" -  Дунеєва Вікторія (7років)

  • "Годівничка" - 7-Б клас (класний керівник Костенко О.В.)

  • міський огляд-конкурс дитячої та юнацької творчості «Місто майстрів» - переможцями стали: Васецька Анастасія 9-А клас, Каркліна Катерина 7-Б клас, Шепута Олена 9-А клас (вчитель Новак Г.І.)

  •  обласний конкурс з астрономії в рамках Віртуальної аерокосмічної школи «Наукові дослідження в космосі» - переможець Фрейвальд Семен 11-А клас (вчитель Портнова М.Л.)

  • обласний конкурс «Мирний космос», тема: "Медичний відбір, фізична та психологічна підготовка космонавтів до польоту" - переможець Фрейвальд Семен 11-А клас (вчитель Портнова М.Л.)

  •  IV Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідницьких робіт школярів «Зоряний шлях» 2016р., тема «Космічна медицина» - переможець Фрейвальд Семен 11-А клас (вчитель Портнова М.Л.)

  • міський конкурс комп’ютерних технологій «Ми діти Галактики» - Соколянська Тетяна 7-Б клас, Кисельова Марія 10-А клас (вчитель Портнова М.Л.)

 
 Освітня система школи має багаторічні традиції, реалізує творчі підходи до роботи з обдарованими та здібними дітьми. Варіативна складова робочого плану школи спрямована на організацію додаткових занять з окремих предметів і введення додаткових курсів. Протягом навчального року зайнятість учнів в гуртках та секціях була за такими напрямками:

Напрям гуртка

Назва гуртка

Кількість груп

Кількість учнів

Кількість
годин

П.І.Б. керівника гуртка

1

філологічний напрямок

Захопливий світ
літератури

1

12

1

Чернишова Ю.Б.

Німецька розмовна

1

14

1

Павленко Л.А.

2

науково – технічний напрямок

За  сторінками
підручника

1

12

1

 
Алякова Г.І.

3

еколого – натуралістичний

Географічне краєзнавство

1

14

1

Якунін С.О.

Юні друзі природи

1

12

1

Денисенкова Т.М.

Сорока

1

12

2

Лисенко М.М.

 
4

художньо – естетичний

Нотки (вокал)

1

12

2

Попкович Л.О.

Умілі ручки

1

14

2

Бездушна Н.І.

Пензлик

1

12

1

Бездушна Н.І.

5

фізкультурно-спортивний

Волейбол

1

15

4

Сільченко Н.В.

Футбол

1

15

2

Грунський Д.О.

6

Національно–патріотичне виховання

Юноармієць

2

12/12

9

Биковець В.І.

      

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія


1 2 3 ... 33 34 »

"Третє вухо" Випуск 4

 
Подробнее

"Третє вухо" Випуск 3

 
Подробнее

День Гідності та Свободи

 
Подробнее

Шляхами героїв

 
Подробнее

Концерт до Дня вчителя

 
Подробнее

"Третє вухо" Випуск 1

 
Подробнее

"Справжні Козаки"

 
Подробнее

Олімпійський урок

 
Подробнее

Інтелектуально-спортивна вікторина

 
Подробнее

Ранкова зарядка для початкових класів

 
Подробнее