Меню сайта

ДНУ ім. Олеся Гончара

План роботи СШ №43
під час весняних канікул 2017 - 2018 н.р.

№п/п

Дата

Назва заходу

Час

Клас

Відповідальний

1

20 березня

Інтелектуальний марафон «Всесвітній день поезії»

11.00

10-11

Кожекіна Л.А.

 Конкурс малюнків та віршів «Калейдоскоп весни»

09.30

1-4

Радзюк Г.І.

Заняття декоративно – прикладного гуртку «Золота голка»

9.00

11.00

7-8

Бездушна Н.І.

 Конкурс  віршів «Красуня весна»

10.00

1-4

Рогачова А.О.

 Екскурсійна подорож до гончарної майстерні

10.00

2-5

Макієвська Ю.В.

Екскурсійна подорож до міського зоологічного музею

10.00

3-6

Черненко Т.І.

Година спілкування «Весняні розваги»

10.00

5-9

Денісенко С.Мю

Розважальна програма «Прийшла весна!»

12.00

6-9

Заречна Г.В

2

21 березня

 Рухливі ігри на свіжому повітрі «Весну зустрічаймо!»

12.00

5-8

Новак Г.І.

 Екскурсія до історичного музею «Діорами»

10.00

5-9

Авдєєнко В.О.

Екскурсія до історичного музею

10.00

5-8

Чернишова Ю.Б.

Заняття декоративно – прикладного гуртку «Золота голка»

9.00

11.00

7-8

Бездушна Н.І.

 Соціальний патронат на дому дітей мікрорайону школи

9.00

 

Редькіна О.М.

Морозова Ю.В.

Година спілкування «Весняні розваги»

10.00

5-9

Новак Г.І.

Відвідування міського художнього музею

10.00

5-9

Кожекіна Л.А.

3

22 березня

Літературна вітальня «Перлини української поезії»

11.30

8-9

Чернишова Ю.Б.

Заняття вокального гуртка «Весняні голоси»

9.00

5-8

Попкович Л.О.

Пошукова робота в кімнаті бойової слави школи над експозицією «Для тебе Тарасе»

10.00-12.00

10-11

Авдєєнко В.О.

Заняття   гуртку «Природа навколо нас»

9.00

11.00

7-8

Дрозач Г.В.

 Інтелектуальна гра «Друзі природи»

9.00

1-4

Лисенко М.М.

Екскурсійна подорож до міського планетарію

9.00

1-4

Нетруненко О.В.

Екскурсійна подорож до міського планетарію

10.00

4-6

Терещенко І.Я.

4

23 березня 

 Перлина Дніпропетровщини – подорож та мастеркласс Петриківський розпис

12.00

 

 

Морозова Ю.В.

Редькіна О.М.

Заняття гуртка декоративно – прикладного мистецтва «Чарівна голка»

11-00

5-8

Новак Г.І.

Ігрова програма «Цветик-семицветик»

9.30

1-4

Макієвська Ю.В.

Проведення навчального майстер класу на базі Школи кульової стрільби

12.00

9-11

Морозова Ю.В.

Конкурсна програма «Життя дається на добрі справи»

10-00

6-10

Славинська О.О.

«Тени забытых предков» просмотр х.ф. подготовка к внешнему тестированию

9.00

11.00

5-8

Дрозач Г.В.

Засідання  комісії дозвілля Ради  лідерів

11.00

Рада

лідерів

Педагог-організатор

Тренінг за методикою “Рівний-рівному” з дітьми, схильними до правопорушень

10.00

 

5-8

Заст. директора

Редькіна О.М.

Класні керівники

5

26 березня

 

 Соціальний патронат на дому дітей мікрорайону школи

9.00

 

Редькіна О.М.

Морозова Ю.В.

 Засідання ради старшокласників

12,00

8-10

Морозова Ю.В.

Заняття декоративно – прикладного гуртку «Золота голка»

9.00

11.00

7-8

Бездушна Н.І.

Заняття гуртка «Ерудіт»

13.15

 

Гойхман М.М.

«Птицы прилетели» – мастер класс (ви виготовлення лелеки з паперу

9.00

1-4

Латай О.В.

Весняні зміни у природі – подорож спостереження

9.00

1-4

Радзюк Г.І.

 

Розклад роботи спортивної зали

з/п

Назва

Час

проведення

Клас

Відповідальний

20.03.2018 вівторок

1

Піонербол

  9.00 – 10.00

5 – 6 кл.

Редькіна О.М.

2

Волейбол

10.00 – 11.30

7– 11 кл.

Сільченко Н.В.

3

Технічна перерва

11.30 – 12.00

 

техперсонал

4

Волейбол

12.00 – 13.30

4 – 6 кл.

Сільченко Н.В.

5

Баскетбол

13.30 – 14.30

8 – 9 кл.

Морозова Ю.В.

6

Технічна перерва

16.30 – 17.00

 

техперсонал

7

Карате

17.30 – 19.00

1 – 5 кл.

Аксьонов С.Ю.

8

Художня гімнастика

17.30 – 19.00

1 – 5 кл.

 

21.03.2018  Середа

9

Піонербол

  9.00 – 10.00

1 - 2

Морозова Ю.В.

10

Інвентаризація

  9.00 – 11.00

 

Сільченко Н.В.

11

Футбол

10.00 – 11.00

2 - 4

Стасюк М.Г

12

Футбол

11.00 – 12.00

5 - 7

Стасюк М.Г.

13

Технічна перерва

12.00 – 12.30

 

Техперсонал

14

Баскетбол

12.30 – 13.30

5 - 6  кл.

Морозова Ю.В.

15

Художня гімнастика

17.30 – 19.00

1 – 5 кл.

 

22.03.2018 Четвер

16

Піонербол

  9.00 – 10.00

2 – 4 кл.

Редькіна О.М.

17

Волейбол

10.00 – 11.30

7 – 11  кл.

Сільченко Н.В.

18

Технічна перерва

11.30 – 12.00

 

техперсонал

19

Волейбол

12.00 – 13.00

4 – 6 кл.

Сільченко Н.В.

20

Технічна перерва

16.30 – 17.00

 

техперсонал

21

Карате

17.30 – 19.00

1 – 5 кл.

Аксьонов С.Ю.

22

Художня гімнастика

17.30 – 19.00

1 – 5 кл.

 

23.03.2018  П’ятниця

25

Піонербол

  9.00 – 10.00

2 – 4 кл.

Морозова Ю.В.

26

Баскетбол

10.00 – 11.00

8 – 9 кл.

 Морозова Ю.В.

27

Технічна перерва

11.30 – 12.00

 

техперсонал

28

Карате

17.30 – 19.00

1 – 5 кл.

Аксьонов С.Ю.

29

Художня гімнастика

17.30 – 19.00

1 – 5 кл.

 

26.03.2018 Понеділок

1

Баскетбол

  9.00 – 10.00

3 – 4 кл.

Морозова Ю.В.

2

Волейбол

10.00 – 11.30

4 – 6 кл.

Сільченко Н.В.

3

Технічна перерва

11.30 – 12.00

 

техперсонал

4

Баскетбол

12.00 – 13.00

6 – 7 кл

Морозова Ю.В.

5

ЗФП

13.00 – 14.00

9 – 11 кл.

Стасюк М.Г.

6

Художня гімнастика

17.30 – 19.00

1 – 5 кл.

 

 

План роботи кабінету інформатики

 

№ п/п

Дата проведення

Заходи

класи

час проведення

1.

20.03.18

Конкурс комп’ютерної графіки:

“Здравствуй, весна”

1-4

11.00 - 14.00

2.

21.03.18

Конкурс знавців текстового  та графічного редактора

5-7

11.00 - 14.00

3.

22.03.18

Конкурс знавців текстового та графічного редактора

8-9

12.00 - 15.00

4

23.03.18

Конкурс комп’ютерного малюнку «Весняночка»

1-4

11.00 - 14.00

5

26.03.18

«Вчимося працювати над проектом»

5-7

11.00 - 14.00

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія


1 2 3 ... 37 38 »

розклад

 
Розклад відеоуроків на наступний тиждень.
Подробнее

Карантин подовжено

 
Увага!
Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року.
Подробнее

Дистанційне

 
Поради від О. Пасічник, як технічно організувати дистанційне навчання.
Подробнее

3-4 класи

 
Розклад відеоуроків для 3-х та 4-х класів
Подробнее

Відеоуроки

 
Відеоуроки для старшокласників від телеканалу ДніпроTV
Подробнее

Закон

 
Набрав чинності новий закон "Про повну загальну середню освіту"
Подробнее

Уроки онлайн

 
В Україні запускають щоденну трансляцію уроків для дистанційного навчання школярів
Подробнее

Онлайн уроки

 
До уваги! Нижче представлені онлайн уроки для старшокласників.
Подробнее

Уроки

 

Увага!
Розклад занять «Відеоуроки для старшокласників» розміщено на офіційній вебсторінці департаменту
https://bit.ly/3d9mCsP

 

Подробнее

Школа онлайн

 

Увага батькам та учням 9-х, 10-х, 11-х класів!

Ми навіть не уявляли, що станемо анонсувати програму телепередач, але актуальний для сьогодення телепроєкт «Відеоуроки для старшокласників» на каналі «ДніпроТВ» розпочинається завтра!

Для нас важливо, щоб кожен учень скористався своїм правом на освіту в будь-який зручний час.

UPD запис буде розміщено на YouTube

Подробнее