Меню сайта

ДНУ ім. Олеся Гончара

Інформація

про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинностіПрофілактика правопорушень серед дітей та молоді

На обліку сімей СЖО перебуває – 6, в них дітей – 7 учнів школи.

Вчителі школи взяли участь у соціальному інспектуванні сімей СЖО. Таким родинам та дітям надається відповідна психологічно-педагогічна підтримка, проводиться роз’яснювальна профілактична робота (виділення канцтоварів, зошитів, шкільного приладдя).

На постійному контролі перебуває робота з дітьми, схильними до пропусків уроків без поважних причин. Із залученням спеціалістів управлінь-служб у справах дітей систематично проводяться заходи з виявлення таких учнів. Щомісячно аналізується стан відвідування учнями навчального процесу. На виконання Інструкції № 646 перевірено списки обліку дітей за мікрорайонами навчальних закладів (в мікрорайоні школи проживає - 669 дітей шкільного віку).

З метою забезпечення стовідсоткового охоплення дітей і підлітків шкільного віку різними формами навчання для здобуття повної загальної середньої освіти проведено рейди «Урок», «Діти вулиці», «Комп’ютерний клуб». Адміністрацією школи та вчителями проведено 6 рейдів.

 На обліку в школі перебуває 4 дитини сироти (Куліков Михайло, 2-А кл.; Куліков Іван, 4-А кл.; Куліков Борис, 5-А кл.; Кулікова Полина, 7-Б кл.) та 2 дитини, позбавлені батьківського піклування (Граненко Іванна, 4-А кл.; Дорохов Едуард, 1-Б кл.). Усі діти шкільного віку зазначеної категорії  забезпечені безкоштовно, згідно з вимогами чинного законодавства, Єдиними квитками, шкільною та спортивною формами. Учні із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечуються безоплатним харчуванням (на суму 14,38  грн.).

На шкільному обліку в школі перебуває 6 учнів, які потребують посиленої педагогічної уваги.

З дітьми даної категорії систематично проводиться робота із залученням до неї психологів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінь-служб у справах дітей, кримінальної міліції у справах дітей.

Щомісячно аналізуються та опрацьовуються списки дітей, які були доставлені до ОВС м. Дніпра, як ті, що не працюють та не навчаються.

За підсумками   2017-2018 навчального року кримінальних правопорушень не виявлено ( у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року – 0 учнів).

 Адміністративних правопорушень учнів школи – не  було.

Інших протиправних дій, самовільних втеч з домівки, навчального чи лікувального закладу – не було.

Навчальним закладом надавалась профілактична, правова, соціально-реабілітаційна, консультативна допомога функціонально-неспроможнім сім’ям (сім’ям, що опинилися у СЖО – Деренько Марія учениця 10-А класу, Чепурний Павло учень 6-А класу, Чепурний Давид 3-А класу, Архіпова Катерина учениця 5-А класу, Волокіта Ілля учень 1-Б класу, Ільченко Світлана учениця 1-А класу). Було організовано індивідуальні і групові консультації для дітей та батьків (адміністрацією школи – директором Каштановою О.В., заступником директора з навчально-виховної роботи Дарій Т.І., заступником директора з виховної роботи Редькіною О.М., психологом  Іванісовою І.В., соціальним педагогом школи Морозовою Ю.В..). Проводилися координаційні наради, батьківські збори з запрошенням представників правоохоронних та медичних установ району. Шкільний психолог постійно проводив роботу з учнями та батьками сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Складено індивідуальні картки на кожну родину, робота з учнями велась за індивідуальним планом. На батьківському всеобучі 19.05.2017р. розглядалися питання соціальної, психологічної адаптації учнів, зокрема учнів з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Соціальним педагогом школи, заступником директора з виховної роботи, психологом та класними керівниками школи проводилися рейди з обстеженням житлово – побутових умов учнів школи, та учнів, які стоять на обліку в школі. Школа  працює з ЦССДМ АНД району, співробітники центру проводили лекції та перегляди відеофільмів з обговоренням на соціальні та юридичні питання.

 

Профілактика наркоманії, алкоголізму та СНІДу

Випадків паління, вживання алкоголю учнями впродовж 2017 – 2018 року не виявлено. На обліку в школі станом на 01.05.2018р. перебуває 9 учнів (паління), 0 учнів (вживання алкоголю), 0 учнів - наркоманії.

В нашому навчальному закладі впроваджується превентивний проект «Школа проти СНІДу».

Згідно з планом сумісної роботи навчальних закладів міста з фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться заняття з переглядом відеоматеріалів, інтерактивні лекції: заходи до Всесвітнього дня здоров’я (за окремим планом); тренінги, лекції практичного психолога та соціального педагога; виступ на педраді, виховні години, медіапрезентації, «круглий стіл» з запрошенням медиків, перегляд фільму, перегляд фільму на батьківський зборах, екскурсії до анатомічного музею; заняття спецкурсу „Школа проти СНІДу”, профілактична лекція „Паління – шлях до раку і не тільки”.

В системі проводились зустрічі з працівниками відділення поліції у справах дітей АНД району, профілактичні бесіди по недопущенню учнями школи правопорушень, пропусків уроків без поважних причин, відвідування комп’ютерних клубів під час навчального процесу, розпиття спиртних напоїв, паління тютюнових виробів, вживання наркотичних речовин.

 

Забезпечення безпеки дорожнього руху

Щоквартально проводився аналіз дитячого травматизму в ДТП (в школі травм під час навчально-виховного процесу та ДТП не зареєстровано), питання розглядалося на нарадах (нарада при директорові – 04.05.2018р., 17.04.2018р. педагогічна рада – 22.03.2018р.).

В школі обладнано та оновлено куточки з безпеки дорожнього руху, автомайданчики, які використовуються під час профілактичних бесід та практичних занять з навчання правил поведінки на дорогах.

На виконання ст. 20 Закону України «Про дорожній рух» створено загін юних інспекторів руху (ЮІР).

Повернутись до головної

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія


1 2 3 ... 40 41 »

,День Конституції

 
Подробнее

Збори

 
Загальні збори колективу 23.07.2020р. Щорічний звіт керівника закладу освіти.
 
Загальні збори колективу (онлайн конференції у додатку ZOOM) відбудуться 23.07.2020р. о 17.00.
 
Подробнее

ГумДеп

 
Доброго дня!
Просимо перейти за посиланням та підписатись на телеграм канал департаменту гуманітарної політики:


https://t.me/joinchat/AAAAAFKIjwyHjZQq9wzm1w

 
Подробнее

Пробне ЗНО

 
Шановні випускники, ознайомтеся будь-ласка, з пам'яткою учасника пробного ЗНО.
Подробнее

Привітання

 
Привітання начальника управління освіти Оксани Салогуб з завершенням навчального року.
Подробнее

Останній дзвоник

 
29.05.2020 року  у нашій школі відбулося свято "Останнього дзвоника".

Пропонуємо вам приєднатися до нас, та переглянути, як це відбувалося :)
 
Подробнее

Останній дзвінок

 
Дистанційне привітання з останнім дзвоником від директорів шкіл м. Дніпра
Подробнее

День Вишиванки

 
З днем вишиванки, друзі!
Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч – День вишиванки припадає на 21 травня. День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.
Подробнее

карантин

 
Кабмін ввів адаптивний карантин.

Він триватиме з 22 травня по 22 червня. Тепер заходи карантину будуть регулюватися в регіонах в залежності від епідеміологічної ситуації.
Подробнее

Графік проведення ЗНО-2020

 
Графік проведення ЗНО-2020
Подробнее