Меню сайта

Главная » Файлы »

План роботи СШ № 43 під час осінніх канікул 2017-2018 н.р.

 


План роботи СШ № 43 

під час осінніх канікул 2017-2018 н.р.


п/п

Дата

Назва заходу

Час

Клас

Відповідальний

1

30 жовтня

Інтелектуальна гра «Ввічливість – це важливо! »

11.00

5-8

Чернишова Ю.Б.

Фотовиставка «Тобі, моя Україно, моя любов…»

10.00

5-9

Авдєєнко В.О.

 Конкурсна програма  «Мої захоплення»

09.30

1-4

Латай О.В.

Екскурсійна подорож до міського планетарію

10.00

1-4

Черненко Т.І.

 Соціальний патронат на дому дітей мікрорайону сумісно з ЦССДМ АНД району

09.00

 

Редькіна О.М.

Морозова Ю.В.

 Конкурсна програма  «Золота Осінь»

09.30

1-4

Радзюк Г.І.

Екскурсійна подорож до художнього музею

12.00

8-Б

Кожекіна Л.А.

2

31 жовтня

 Гра – вікторина «В світі цікавого»

11.00

7-11

Портнова М.Л.

Екскурсійна подорож «Історичне минуле Дніпра» до річниці визволення м. Дніпро 

10.00

1-4

Макієвська Ю.В.

Гра – вікторина «Свято Halloween»

11.00

5-7

Денісенко С.М.

Екскурсійна подорож «Історичне минуле Дніпра» до річниці визволення м. Дніпро 

11.00

7-9

Заречна Г.В.

Гра-квест  «В колі однокласників»

10.00

8-11

Новак Г.І.

Конкурс малюнків та загадок  «Осеннее изменение в природе»

10.00

1-4

Рогачова А.О.

Участь у районному конкурсі «Лідер - фест»

11.00

9-11

Морозова Ю.В.

Конкурс віршів про осінь

10.00

5-8

Заречна Г.В.

3

01 листопада

Гра  «В колі однокласників»

10.00

5-8

Денісенко С.М.

Інтелектуальна гра «Найрозумніший»

11.00

1-4

Лисенко М.М.

Засідання  комісії дозвілля Ради  лідерів

12.00

Рада 
лідерів

Педагог-організатор

Тренінг за методикою “Рівний-рівному” з дітьми, схильними до правопорушень

10.00

 

5-7

Редькіна О.М.

Класні керівники

Екскурсійна подорож до міського лялькового театру

10.00

1-4

Терещенко І.Я.

Екскурсійна гра подорож до міської шоколадної фабрики АВК

12.00

1-4

Нетруненко О.В.

 

 

 

4

02 листопада

Соціальний патронат на дому дітей мікрорайону сумісно з ЦССДМ АНД району

09.00

 

Редькіна О.М.

Морозова Ю.В.

Участь шкільного самоврядування у виборах районного парламенту в районному Будинку творчості

12.00

8-10

Морозова Ю.В.

Заняття декоративно – прикладного гуртку «Золота голка»

9.00

11.00

7-8

Бездушна Н.І.

 Екскурсійна подорож до міського планетарію

11.00

5-7

Дрозач Г.В.

«Республика Ребусія»

9.00

1-4

Нетруненко О.В.

Конкурс – подорож «Шляхами Перемоги» до 73-ї річниці визволення України

10.00

9-11

Полив’яна І.А.

Екскурсійна подорож до будинку-музею Д.Яворницького

12.00

5-7

Гойхман М.М.

5

03 листопада

Зоологічна вікторина «Вгадай хто я?»

9.00

1-4

Лисенко М.М.

 Рухливі ігри на свіжому повітрі «Осінні розваги»

12.00

9-11

Стасюк М.Г.

 Соціальний патронат на дому дітей мікрорайону сумісно з ЦССДМ АНД району

09.00

 

Редькіна О.М.

Морозова Ю.В.

Гра - тренінг  «Життя людини - найбільший скарб»  

10.00

5-8

Славинська О.О.

Гра  «Квест. Скарби країни»  

09.00

1-4

Макієвська Ю.В.

Засідання  комісії дозвілля Ради лідерів

12.00

Рада

лідерів

Педагог-організатор

Індивідуальна робота з дітьми, схильними до правопорушень (Деренько М., Чепурний П.)

09.00

 

Морозова Ю.В.

Редькіна О.М.

Відвідування театру одного актора, перегляд вистави «Гріх»

17.00

10-11

Попкович Л.О.

 

Розклад роботи великої спортивної зали

№ 
з/п

Захід

Клас

Час

проведення

Відповідальний

понеділок 30 жовтня

1.

Засідання методичного об’єднання вчителів фізичного виховання та Захисту Вітчизни

 

9.00–10.00

Морозова Ю.В., вчителі кафедри фізичного виховання та Захисту Вітчизни

2.

Інвентаризація

 

10.00–11.00

Стасюк М.Г. та вчителі кафедри фізичного виховання та Захисту Вітчизни

3.

Футбол

2-4

11.00–12.00

Стасюк М.Г.

4.

Технічна перерва

 

12.00–12.30

техперсонал

5.

Футбол

5-7

12.30–13.00

Стасюк М.Г.

6.

Баскетбол

8-10

13.00–14.00

Морозова Ю.В.

7.

Художня гімнастика

1-5

17.00–19.00

 

вівторок 31 жовтня

8.

«Юні козаченьки»

3-ті

9.00–10.00

Редькіна О.М.

9.

Волейбол

7-11

10.00–12.00

Сільченко Н.В.

10.

Технічна перерва

 

12.00–12.30

техперсонал

11.

Лісовий м’яч

6-7

12.30–13.30

Морозова Ю.В.

12.

Баскетбол

8-10

13.30–14.30

Морозова Ю.В.

13.

Технічна перерва

 

17.00–17.30

техперсонал

14.

Карате

1-5

17.30–19.00

Аксьонов С.Ю.

середа 01 листопада

15.

Веселі старти

1-2

9.00–10.00

Морозова Ю.В.

16.

Футбол

2 - 4

10.00–11.00

Стасюк М.Г.

17.

Футбол

5-7

11.00–12.00

Стасюк М.Г.

18.

Технічна перерва

 

12.00–12.30

техперсонал

19.

Баскетбол

8-10

12.30–14.00

Морозова Ю.В.

 

Художня гімнастика

1-5

17.00–19.00

 

четвер 02 листопада

20.

«Юні козаченьки»

2-3

9.00–10.00

Редькіна О.М.

21.

Лісовий м’яч

6 - 7

10.00–12.00

Редькіна О.М.

22.

Технічна перерва

 

12.00–12.30

техперсонал

22.

Волейбол

7-11

12.30–14.00

Сільченко Н.В.

24.

Технічна перерва

 

17.00–17.30

техперсонал

25.

Карате

1-5

17.30–19.00

Аксьонов С.Ю.

п’ятниця 03 листопада

26.

«Сходинки здоров’я»

2-4

9.00–10.00

Рубан Ю.О.

27.

Баскетбол

8-10

10.00–11.00

Морозова Ю.В.

28.

Баскетбол

5–6

11.00–12.00

Морозова Ю.В.

29.

Технічна перерва

 

12.00–12.30

техперсонал

30.

Баскетбол

7-8

12.30–13.30

Морозова Ю.В.

31.

Технічна перерва

 

17.00–17.30

техперсонал

32.

Художня гімнастика

1 - 5

17.30–19.00

 

 

План роботи бібліотеки

Дата

Заходи

Клас

Час

30.10.17

- Книжкова виставка  до річниці визволення України та Дніпропетровщини від німецько-фашистських загарбників  «Шлях до перемоги»
- Презентація   «Не забувайте ні доброго, ні злого» книги  Лутченко Н.З. Підпільна організація АНД р-ну міста Дніпропетровська (2015р.)
- Час абонемента

7-9


10-11

2-11

9.00


9.30


10.00-13.00

01.11.17

- Робота книжкової лікарні  «Перша допомога книзі»
– В гостях   у Читайлика. Правова гра   «Хто  швидше?» за книгою  С.Гавриша «Права та свободи дитини» 
- Час абанемента  

5-6
2-4

2-11

9.00
9.40

9.00-14.00

02.11.17

- Бібліографічний огляд   «Дитячі письменники Дніпропетровщини»
– Книжкова виставка « Друзі малечі»
- Час абонемента

4-5
2-4
2-11

9.00
9.30
9.00-12.00

03.11.17

- Бібліотечний урок. Практичне заняття «Старій книзі – нове життя»
– Час абонемента

6-7
2-11

9.00
9.00-12.00

 
Всего комментариев: 0
avatar

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія