Меню сайта


Розподіл гурткової роботи
на  2017-2018 навчальний рік

І семестр 

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Додаткове заняття,

кількість годин,

клас

Назва

Предмет

Дата, час, кабінет, заняття

 

К-сть

учнів

 

Гурткова робота (18 годин)

Філологічний напрямок (2,5 години; 2 групи; 25 учнів)

1

Шабалова М.О.

4 кл.

(2 год)

«Цікава англійська»

Англійська мова

Середа

13.10-15.40

Каб.40

15

2

Павленко Л.А.

3,4 кл

(0,5 год)

«Німецька розмовна»

Німецька мова

П’ятниця

14.10-14.35

Каб. 25

15

Науково–технічний напрямок (0 годин)

Туристично-краєзнавчий (0 годин)

Еколого–натуралістичний (0 годин)

Художньо–естетичний (5 годин; 2 групи; 28 учнів)

1

Попкович Л.О.

7-8 кл.

(2 год)

«Соло» 

Музичне мистецтво

Понеділок

14.10–15.45

Каб. 1

 

15

2

Бездушна Н.І.

5-7 кл.

(2,5 год)

«Умілі ручки»

Трудове навчання

Четвер

14.10-15.25

Каб. 36

15

Фізкультурно-спортивний  (10,5 годин; 5 груп; 69 учнів)

1

Сільченко Н.В.

8-11 кл.

(4 год)

Волейбол

Фізична культура

Вівторок

15.00–16.45

Четвер

15.00–16.45

Спорт. зала

16

2

Морозова Ю.В.

9-10 кл.

(1 год)

Баскетбол

Фізична культура

П’ятниця

15.00–15.45

Спорт. зала

15

3

Стасюк М. Г.

2-4 кл

(3 год)

Футбол

Фізична культура

Понеділок

15.00–17.25

Спорт. зала

15/15

4

Стасюк М. Г.

5-7 кл

(1,5 год)

Футбол

Фізична культура

Середа

14.10–15.45

Спорт. зала

15

5

Стасюк М. Г.

8-9 кл

(2 год)

Футбол

Фізична культура

Середа

15.45–17.20

Спорт. зала

15

6

Рубан Ю. А.

2-4 кл

(2 год)

«Сходинки здоров’я»

Фізична культура

Середа

13.30-14.15

П’ятниця

13.30-14.15

Спорт. зала

15

7

Редькіна О.М.

5-6 кл

(0,5 год)

«Сходинки здоров’я»

Фізична культура

Вівторок

15.00–15.45

Спорт. зала

15

Національно–патріотичного виховання (9 години; 2 групи; 26 учнів)

1

Стасюк М.Г.

8-9 кл.

(3 год)

«Патріот»

«Козацький дух»

Захист Вітчизни

Вівторок

15.00–17.25

Спорт. зала

 

15

2

Стасюк М.Г.

10-11 кл.

(3 год)

«Юноармієць»

Захист Вітчизни

Четвер

15.00–17.25

Спорт. зала

15

Гурткова робота муніципальної програми

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Додаткове заняття,

кількість годин,

клас,

Назва

Предмет

Дата, час, кабінет, заняття

К-сть

учнів

1

Кожекіна Л. А.

5 кл.

(2 год)

«Джерело»

Українська мова

Середа

14.10–15.45

Каб. 39

15

2

Рибакова А.В.

5-6 кл.

(7 год)

 

"Калиновий Дивосвіт»»

Українська мова

Понеділок, вівторок

14.10-15.45 

Середа, четвер

14.10-15.20

Каб. 37

15/15

3

 Шабалова М.С.

5  кл.

(3 год)

 

«English club»

Англійська мова

Понеділок

14.10-15.25

Середа

14.10-15.25

Каб. 39

15

4

 Шабалова М.С.

6-7 кл.

(2 год)

«English club»

Англійська мова

Понеділок

15.15-16.50

Каб. 39

15

5

Шабалова М.С.

8-9 кл

(2 год)

«English club»

Англійська мова

Середа

15.15-16.50

Каб. 39

15

6

Шабалова М.С.

10-11 кл.

(2 год)

«English club»

Англійська мова

Середа

16.45-18.15

Каб. 39

15

7

Павленко Л.А.

7 кл.

(4 год)

«Гіди перекладачі»

Німецька мова

Четвер, п’ятниця

14.10-15.45

Каб. 25

15

8

Павленко Л.А.

9 кл.

(5 год)

«Гіди перекладачі»

Німецька мова

Вівторок, середа

15.00-17.10

Каб. 25

15

9

Портнова М.Л.

6,7 кл.

(2 год)

«Мир інформатики»

Інформатика

Четвер

15.00-15.45

П’ятниця

14.10-14.55

Каб. 25

15

10

Якунін С.О.

6,7 кл.

(1 год.)

«Юний шахіст»

 

Четвер

15.00–15.45

16

 

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія


1 2 3 ... 35 36 »

НАЦІОНАЛЬНА «ГАРЯЧА» ЛІНІЯ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА, ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА ГЕНДЕРНОЇ ДИСКРИМІНАЦІЇ

 
Подробнее

ТЕЛЕФОНИ чергових служб при виникненні надзвичайних ситуацій

 
Подробнее

​День ощадливості

 
Подробнее

День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій на Україні

 
Подробнее

Тематичні тренувальні тести для підготовки до ЗНО

 
Подробнее

День Гідності та Свободи

 
Подробнее

Всесвітній день дитини

 
Подробнее

День толерантності

 
Подробнее

Тридцять добрих справ для розвитку доброти

 
Подробнее