Меню сайта

ДНУ ім. Олеся Гончара

 
 

Протокол результатів предметних олімпіад шкільного етапу

 

 № п/п 

Клас

П.І.Б. призерів

Предмет

Місце

Бали

П.І.Б. вчителя

I

II

III

1

5-А

Кутасевич

укр. мова та літ

+

 

 

27

Чернишова Ю.Б.

2

5-А

Архіпова Катерина

укр. мова та літ

+

 

 

 

Чернишова Ю.Б.

3

5-А

Соловйова

укр. мова та літ

 

 

+

 

Чернишова Ю.Б.

4

5-А

Богданов

укр. мова та літ

 

 

+

 

Чернишова Ю.Б.

5

5-А

Хобот Марія Богданівна

укр. мова та літ

+

 

 

 

Авдєєнко В.О.

6

8-А

Голубощенко Руслан

укр. мова та літ

 

+

 

 

Авдєєнко В.О.

7

9-А

Редькіна Анастасія 

укр. мова та літ

 

 

+

 

Кожекіна Л. А.

8

10-А

 Дмитрієва  Яна

укр. мова та літ

 

 

+

 

Авдєєнко В.О.

9

11-А

Богдан Анастасія

укр. мова та літ

 

 

+

 

Авдєєнко В.О.

10

11-А

Куба Вікторія

укр. мова та літ

 

 

+

 

Авдєєнко В.О.

 

 

Разом

11

4

1

6

 

 

11

6-Б

Дробиляв Макар

ОТМ

+

 

 

 

Попкович Л.О

12

6-Б

Козарь Ілана

ОТМ

 

+

 

 

Попкович Л.О

13

6-А

Філатова Ксения

ОТМ

 

+

 

 

Попкович Л.О

14

6-А

Дурасов Олег

ОТМ

 

+

 

 

Попкович Л.О

15

6-Б

Попеліжко Єва

ОТМ

 

 

+

 

Попкович Л.О

16

6-Б

Пліска Діна

ОТМ

 

 

+

 

Попкович Л.О

17

7-Б

Кужнорьова Дарія

ОТМ

+

 

 

 

Попкович Л.О

18

7-Б

Давидовська Валерія

ОТМ

 

+

 

 

Попкович Л.О

19

7-Б

Єрмилова

ОТМ

 

+

 

 

Попкович Л.О

20

7-Б

Бородина Ганна

ОТМ

 

 

+

 

Попкович Л.О

21

7-Б

Сергеєв Єміль

ОТМ

 

 

+

 

Попкович Л.О

22

8-А

Мунарява Анастасія

ОТМ

 

 

+

 

Попкович Л.О

23

7-А

Мельник Уляна

ОТМ

 

+

 

 

Попкович Л.О

 

 

Разом

 

2

6

5

 

 

24

7-А

Тарапацька Ганна

Муз.мис.

+

 

 

 

Попкович Л.О

25

7-А

Шинкоренко Мальвина

Муз.мис.

+

 

 

 

Попкович Л.О

 

 

Разом

 

2

-

-

 

 

26

10-А

Грабко Діана

Х.К

 

+

 

 

Попкович Л.О

27

10-А

Єшенко Єлезавета

Х.К

 

 

+

 

Попкович Л.О

 

 

Разом

 

-

1

1

 

 

28

9-А

Бірюк Тетяна

Право

+

 

 

 

Заречна Г.В

29

10-А

Васецька Анастасія

Право

+

 

 

 

Заречна Г.В

 

 

Разом

 

2

-

-

 

 

30

8-А

Новіченкова Поліна

Історія

+

 

 

 

Заречна Г.В

31

8-А

Кбадер Самір

Історія

 

 

+

 

Заречна Г.В

32

10-А

Васецька Анастасія

Історія

+

 

 

 

Заречна Г.В

33

10-А

Черевик Марія

Історія

+

 

 

 

Заречна Г.В

34

11-А

Біндюженко Анастасія

Історія

+

 

 

 

Заречна Г.В

35

11-А

Зелицька Ганна

Історія

 

+

 

 

Заречна Г.В

36

11-А

Каварма Карина

Історія

 

+

 

 

Заречна Г.В

37

11-А

Авдеенко Ілля

Історія

 

 

+

 

Заречна Г.В

 

 

Разом

 

4

2

2

 

 

38

6-А

Кравець  Єлизавета

Обслуг. праця

+

 

 

 

Новак Г.І.

39

8-Б

Каркліна Карина

Обслуг. праця

 

+

 

 

Новак Г.І.

40

8-Б

Кусрашвілі Люба

Обслуг. праця

+

 

 

 

Новак Г.І.

41

9-А

Молчанова Юлія

Обслуг. праця

+

 

 

 

Новак Г.І.

42

9-А

Бірюк Тетяна

Обслуг. праця

 

+

 

 

Новак Г.І.

 

 

Разом

 

3

2

-

 

 

43

5-А

Кутасевич  Ігор

математика

+

 

 

12

Гойхман

44

5-А

Фрейвольд Ілля

математика

 

 +

 

11

Гойхман

45

5-А

Кутасевич Андрій

математика

 

 

+

10

Гойхман

46

5-Б

Май Микита

математика

+

 

 

12

Алякова

47

5-Б

Серикбаев Оскар

математика

 

 

+

10

Алякова

48

6-А

Рибченко Андрій

математика

+

 

 

18

Полив’яна

49

6-А

Висоцький Арсеній

математика

 

+

 

12

Полив’яна

50

6-А

Вострікова Юлія

математика

 

 

+

8

Полив’яна

51

6-Б

 

математика

 

 

 

 

 

52

5-Б

Акопова Стелла

англ. мова

+

 

 

 

Денисенко С.М.

53

5-Б

Дзюба Олег

англ. мова

 

+

 

 

Денисенко С.М.

54

5-Б

Толмачов Руслан

англ. мова

 

 

+

 

Денисенко С.М.

55

6-А

Вострікова Юлія

англ. мова

+

 

 

 

Савкіна І.В.

56

6-Б

Прокопенко Олександра

англ. мова

 

+

 

 

Хлівецька А.П.

57

6-Б

Федулова Віра

англ. мова

 

 

+

 

Хлівецька А.П.

58

9-А

Волочієнко Віктор

англ. мова

 

+

 

 

Савкіна І.В.

59

9-А

Труш Аліна

англ. мова

 

 

+

 

Денисенко С.М.

60

7-Б

Хміль Павло

англ. мова

 

 

+

 

Хлівецька А.П.

61

10-А

Васецька Анастасія

англ. мова

 

+

 

 

Костенко О.В.

62

11-А

Байбуз Вікторія

нім. мова

+

 

 

 

Павленко Л.А.

63

8-Б

Харук Аріна

нім. мова

 

+

 

 

Павленко Л.А.

 

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія


1 2 3 ... 31 32 »

конкурсний відбор керівників комунальних закладів загальної середньої освіти міської ради

 

Протокол засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору керівників комунальних закладів загальної середньої освіти міської ради

Подробнее

Зарахування до складу учнів 1-го класу

 

НАКАЗ від  31 травня  2018р.  № 19
Про зарахування до складу учнів 1-го
класу"

Подробнее

Оголошення про проведення конкурсу

 
Оголошення
про проведення конкурсу на заміщення вакакнтної посади
директора Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа №43"
Дніпровської міської ради


 
      Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа №43" Дніпровської міської ради (місце знаходження вул. Любарського, 84, мю Дніпро, 49000)
Подробнее

Конкурсний відбір керівників навчального закладу

 

З метою затвердження складу комісії для конкурсного відбору керівників закладів від навчального закладу необхідно надати кандидатури:

  • представників трудового колективу (дві особи) 
  • представників від бітьківської громадськості (дві особи)

Чекаємо на Ваші пропозиції!!! 

Подробнее

ГАРЯЧА ЛІНІЯ "ЯКЩО ОБРАЖАЮТЬ ДИТИНУ"

 
Подробнее

ТЕЛЕФОНИ чергових служб при виникненні надзвичайних ситуацій

 
Подробнее

Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

 
Подробнее

Всесвітній день книги і авторського права

 
Подробнее

Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі)

 
Подробнее