Меню сайта

ДНУ ім. Олеся Гончара

План роботи СШ №43
під час весняних канікул 2017 - 2018 н.р.

№п/п

Дата

Назва заходу

Час

Клас

Відповідальний

1

20 березня

Інтелектуальний марафон «Всесвітній день поезії»

11.00

10-11

Кожекіна Л.А.

 Конкурс малюнків та віршів «Калейдоскоп весни»

09.30

1-4

Радзюк Г.І.

Заняття декоративно – прикладного гуртку «Золота голка»

9.00

11.00

7-8

Бездушна Н.І.

 Конкурс  віршів «Красуня весна»

10.00

1-4

Рогачова А.О.

 Екскурсійна подорож до гончарної майстерні

10.00

2-5

Макієвська Ю.В.

Екскурсійна подорож до міського зоологічного музею

10.00

3-6

Черненко Т.І.

Година спілкування «Весняні розваги»

10.00

5-9

Денісенко С.Мю

Розважальна програма «Прийшла весна!»

12.00

6-9

Заречна Г.В

2

21 березня

 Рухливі ігри на свіжому повітрі «Весну зустрічаймо!»

12.00

5-8

Новак Г.І.

 Екскурсія до історичного музею «Діорами»

10.00

5-9

Авдєєнко В.О.

Екскурсія до історичного музею

10.00

5-8

Чернишова Ю.Б.

Заняття декоративно – прикладного гуртку «Золота голка»

9.00

11.00

7-8

Бездушна Н.І.

 Соціальний патронат на дому дітей мікрорайону школи

9.00

 

Редькіна О.М.

Морозова Ю.В.

Година спілкування «Весняні розваги»

10.00

5-9

Новак Г.І.

Відвідування міського художнього музею

10.00

5-9

Кожекіна Л.А.

3

22 березня

Літературна вітальня «Перлини української поезії»

11.30

8-9

Чернишова Ю.Б.

Заняття вокального гуртка «Весняні голоси»

9.00

5-8

Попкович Л.О.

Пошукова робота в кімнаті бойової слави школи над експозицією «Для тебе Тарасе»

10.00-12.00

10-11

Авдєєнко В.О.

Заняття   гуртку «Природа навколо нас»

9.00

11.00

7-8

Дрозач Г.В.

 Інтелектуальна гра «Друзі природи»

9.00

1-4

Лисенко М.М.

Екскурсійна подорож до міського планетарію

9.00

1-4

Нетруненко О.В.

Екскурсійна подорож до міського планетарію

10.00

4-6

Терещенко І.Я.

4

23 березня 

 Перлина Дніпропетровщини – подорож та мастеркласс Петриківський розпис

12.00

 

 

Морозова Ю.В.

Редькіна О.М.

Заняття гуртка декоративно – прикладного мистецтва «Чарівна голка»

11-00

5-8

Новак Г.І.

Ігрова програма «Цветик-семицветик»

9.30

1-4

Макієвська Ю.В.

Проведення навчального майстер класу на базі Школи кульової стрільби

12.00

9-11

Морозова Ю.В.

Конкурсна програма «Життя дається на добрі справи»

10-00

6-10

Славинська О.О.

«Тени забытых предков» просмотр х.ф. подготовка к внешнему тестированию

9.00

11.00

5-8

Дрозач Г.В.

Засідання  комісії дозвілля Ради  лідерів

11.00

Рада

лідерів

Педагог-організатор

Тренінг за методикою “Рівний-рівному” з дітьми, схильними до правопорушень

10.00

 

5-8

Заст. директора

Редькіна О.М.

Класні керівники

5

26 березня

 

 Соціальний патронат на дому дітей мікрорайону школи

9.00

 

Редькіна О.М.

Морозова Ю.В.

 Засідання ради старшокласників

12,00

8-10

Морозова Ю.В.

Заняття декоративно – прикладного гуртку «Золота голка»

9.00

11.00

7-8

Бездушна Н.І.

Заняття гуртка «Ерудіт»

13.15

 

Гойхман М.М.

«Птицы прилетели» – мастер класс (ви виготовлення лелеки з паперу

9.00

1-4

Латай О.В.

Весняні зміни у природі – подорож спостереження

9.00

1-4

Радзюк Г.І.

 

Розклад роботи спортивної зали

з/п

Назва

Час

проведення

Клас

Відповідальний

20.03.2018 вівторок

1

Піонербол

  9.00 – 10.00

5 – 6 кл.

Редькіна О.М.

2

Волейбол

10.00 – 11.30

7– 11 кл.

Сільченко Н.В.

3

Технічна перерва

11.30 – 12.00

 

техперсонал

4

Волейбол

12.00 – 13.30

4 – 6 кл.

Сільченко Н.В.

5

Баскетбол

13.30 – 14.30

8 – 9 кл.

Морозова Ю.В.

6

Технічна перерва

16.30 – 17.00

 

техперсонал

7

Карате

17.30 – 19.00

1 – 5 кл.

Аксьонов С.Ю.

8

Художня гімнастика

17.30 – 19.00

1 – 5 кл.

 

21.03.2018  Середа

9

Піонербол

  9.00 – 10.00

1 - 2

Морозова Ю.В.

10

Інвентаризація

  9.00 – 11.00

 

Сільченко Н.В.

11

Футбол

10.00 – 11.00

2 - 4

Стасюк М.Г

12

Футбол

11.00 – 12.00

5 - 7

Стасюк М.Г.

13

Технічна перерва

12.00 – 12.30

 

Техперсонал

14

Баскетбол

12.30 – 13.30

5 - 6  кл.

Морозова Ю.В.

15

Художня гімнастика

17.30 – 19.00

1 – 5 кл.

 

22.03.2018 Четвер

16

Піонербол

  9.00 – 10.00

2 – 4 кл.

Редькіна О.М.

17

Волейбол

10.00 – 11.30

7 – 11  кл.

Сільченко Н.В.

18

Технічна перерва

11.30 – 12.00

 

техперсонал

19

Волейбол

12.00 – 13.00

4 – 6 кл.

Сільченко Н.В.

20

Технічна перерва

16.30 – 17.00

 

техперсонал

21

Карате

17.30 – 19.00

1 – 5 кл.

Аксьонов С.Ю.

22

Художня гімнастика

17.30 – 19.00

1 – 5 кл.

 

23.03.2018  П’ятниця

25

Піонербол

  9.00 – 10.00

2 – 4 кл.

Морозова Ю.В.

26

Баскетбол

10.00 – 11.00

8 – 9 кл.

 Морозова Ю.В.

27

Технічна перерва

11.30 – 12.00

 

техперсонал

28

Карате

17.30 – 19.00

1 – 5 кл.

Аксьонов С.Ю.

29

Художня гімнастика

17.30 – 19.00

1 – 5 кл.

 

26.03.2018 Понеділок

1

Баскетбол

  9.00 – 10.00

3 – 4 кл.

Морозова Ю.В.

2

Волейбол

10.00 – 11.30

4 – 6 кл.

Сільченко Н.В.

3

Технічна перерва

11.30 – 12.00

 

техперсонал

4

Баскетбол

12.00 – 13.00

6 – 7 кл

Морозова Ю.В.

5

ЗФП

13.00 – 14.00

9 – 11 кл.

Стасюк М.Г.

6

Художня гімнастика

17.30 – 19.00

1 – 5 кл.

 

 

План роботи кабінету інформатики

 

№ п/п

Дата проведення

Заходи

класи

час проведення

1.

20.03.18

Конкурс комп’ютерної графіки:

“Здравствуй, весна”

1-4

11.00 - 14.00

2.

21.03.18

Конкурс знавців текстового  та графічного редактора

5-7

11.00 - 14.00

3.

22.03.18

Конкурс знавців текстового та графічного редактора

8-9

12.00 - 15.00

4

23.03.18

Конкурс комп’ютерного малюнку «Весняночка»

1-4

11.00 - 14.00

5

26.03.18

«Вчимося працювати над проектом»

5-7

11.00 - 14.00

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія


1 2 3 ... 30 31 »

ГАРЯЧА ЛІНІЯ "ЯКЩО ОБРАЖАЮТЬ ДИТИНУ"

 
Подробнее

ТЕЛЕФОНИ чергових служб при виникненні надзвичайних ситуацій

 
Подробнее

Вебінар

 
Подробнее

Як бути батьками інноваторів?

 
Подробнее

Безкоштовне пробне тестування в форматі ЗНО

 
Подробнее

Підготовчі заняття

 
Подробнее

День цивільного захисту - невоєнізована естафета

 
Подробнее

День цивільного захисту - естафета

 
Подробнее