Меню сайта

Каштанова Олена Вікторівна

- директор школи, вчитель хімії.
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, звання "Учитель-методист",
нагороджена знаком «Відмінник освіти України»

Дарій Тетяна Іванівна 
- заступник директора з навчально-виховної  роботи,
вчитель інформатики.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,
звання "Учитель-методист"

Редькіна Олена Миколаївна 
- заступник директора з виховної роботи,
вчитель фізичного виховання.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,
звання "Учитель-методист"


Морозова Юлія Володимирівна 
- соціальний педагог, вчитель фізичного виховання.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,
звання "Учитель-методист"

Новак Ганна Іванівна 
- вчитель обслуговуючої праці.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,
звання "Учитель-методист"

Алякова Галина Інокентіївна 
- вчитель математики.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Авдєєнко Вікторія Олександрівна 
- вчитель української мови та літератури.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Бездушна Ніна Іванівна 
- вчитель обслуговуючої праці.

Кваліфікаційна категорія "спеціаліст"


Биковець Володимир Ілліч

- вчитель ДПЮ.
Спеціаліст другої кваліфікаційної категорії

Гойхман Марина Михайлівна 
- вчитель математики та фізики.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

 

Грунський Дмитро Олександрович 
- вчитель фізичного виховання.

Спеціаліст другої кваліфікаційної категорії

Дрозач Галина Володимирівна 
- вчитель хімії та біології.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Денисенкова Тетяна Миколаївна 
- вчитель біології.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, 
звання "Учитель-методист"


Денисенко Світлана Миколаївна
- вчитель англійської мови.
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії


Заречна Ганна Василівна 
- вчитель історії і правознавства.

Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

Кожекіна Любов Андріївна 
- вчитель української мови та літератури.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Нагороджена знаком «Відмінник освіти України»

 

   

Костенко Олена Віталіївна 
- вчитель іноземної мови.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії,
звання "Учитель-методист".
Нагороджена знаком «Відмінник освіти України»

Лисенко Марина Миколаївна
 - вчитель початкової школи.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Звання "Учитель-методист"


Латай Оксана Василівна
- вчитель початкових класів. 

Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії


Макієвська Юлія Вадимівна
- вчитель початкових класів
.
Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

Мосінзова Ярослава Яківна
- вихователь ГПД

Нетруненко Олена Вікторівна
- вчитель початкової школи. 

Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

Павленко Людмила Анатоліївна
 - вчитель іноземної мови.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Полив'яна Ірина Анатоліївна
 - вчитель математики.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

   

Попкович Людмила Олексіївна 
- вчитель музики, етики та художньої культури.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Портнова Марина Леонідівна
- вчитель фізики, астрономії та інформатики.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

Радзюк Галина Іванівна 
- вчитель початкової школи.

Кваліфікаційна категорія "спеціаліст"


Рогачова Альона Олександрівна 
- вчитель початкових класів.

Спеціаліст другої кваліфікаційної категорії


Снісаренко Євгенія Вікторівна 
- бібліотекар

Сільченко Наталія Вікторівна
 - вчитель фізичного виховання.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Звання "Учитель-методист"

Славинська Олена Олександрівна 
- вчитель російської мови, української мови та літератури.

Спеціаліст другої кваліфікаційної категорії

   

Терещенко Ірина Яківна 
- вчитель початкової школи.

Кваліфікаційна категорія "спеціаліст".
Звання "Старший вчитель"


​Хлівецька Алла Павлівна
- вчитель англійської мови.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

 

   

Черненко Тетяна Іванівна 
- вчитель початкової школи.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.
Звання "Учитель-методист"


Чернишова Юлія Борисівна
- вчитель української мови.

Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії

Савкіна Інна Володимирівна
- вчитель англійської мови.

Кваліфікаційна категорія "спеціаліст"

Шабалова Марія Олексіївна
- вчитель англійської мови.

Кваліфікаційна категорія "спеціаліст"

Іванісова Ірина Вікторівна
- практичний психолог.

Спеціаліст другої кваліфікаційної категорії

Якунін Станіслав Олександрович
- вчитель географії.

Кваліфікаційна категорія "спеціаліст"

Профиль

1 2 3 ... 33 34 »

Допоможи рідній школі !!!

 
Подробнее

ТЕЛЕФОНИ чергових служб при виникненні надзвичайних ситуацій

 
Подробнее

Прописи літер української абетки для дітей

 
Подробнее

День фізичної культури і спорту України

 
Святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня
Подробнее

Міжнародний день грамотності

 
Подробнее

ЗАВАНТАЖУЙ ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ ШКОЛИ

 
Подробнее

Свято в школі

 
Подробнее

Зі Святом - 1 Вересня!

 
Подробнее

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

 
Подробнее