Меню сайта

ДНУ ім. Олеся Гончара

Про участь  учнів школи в олімпіадах, конкурсах

 

Творчий, продуктивний характер науково-методичної роботи, тісне поєднання її з практикою навчання й виховання як на уроці, так і в позакласній роботі,

Творчий, продуктивний характер науково-методичної роботи, тісне поєднання її з практикою навчання й виховання як на уроці, так і в позакласній роботі, спрямованість не тільки на кінцевий результат, а й на розвиток здібностей учнів є тим стрижнем, навколо якого створюється специфічна атмосфера співтворчості вчителя й учня. Школа забезпечує якісну підготовку обдарованих і здібних дітей, учні школи -  активні учасники конкурсів учнівської творчості різного рівня.

Результати участі у конкурсах та предметних олімпіадах за 2017/2018 навчальний рік:

Таблиця переможців олімпіад  2017-2018 н. р.

Кількість учасників предметних олімпіад

Район

Разом

Місто

Разом

Область

Разом

Україна

I

II

III

I

II

III

I

II

III

 

 

1

 

12

9

13

34

4

3

4

11

 

1

 

1

 

 

П.І.Б. учасників предметних олімпіад по заявках 

Клас

Предмет

Район

інші

Місто

інші

Область

інші

П.І.Б. вчителя

I

II

III

I

II

III

I

II

III

6

7

8

9

10

11

1

Нізяєва Олександра  Олександрівна

7-Б

7-Б

 

 

 

 

біологія

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дрозач Г.В.

2

Гриценко Марія Володимирівна

7-Б

7-Б

 

 

 

 

біологія

 

 

III

 

I

 

 

 

 

 

 

 

Дрозач Г.В.

3

 Діденко Юлія

 

 

8-Б

 

 

 

біологія

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дрозач Г.В.

4

Галицька Вероніка Олегівна

 

 

 

9-А

 

 

біологія

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дрозач Г.В.

5

Косюга Марина Володимирівна

 

 

 

 

10-А

 

біологія

 

II

 

 

 

 

III

 

 

 

 

 

Дрозач Г.В.

6

Захарченко Тетяна Олександрівна

 

 

 

 

10-А

 

біологія

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дрозач Г.В.

7

Шепута Олена Андріївна

 

 

 

 

10-А

 

 біологія

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дрозач Г.В.

8

Бірюк Тетяна Олександрівна

 

 

 

9-А

 

 

правознав

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заречна Г.В.

9

Васецька Анастасія  Владиславівна

 

 

 

 

10-А

 

правознав

I

 

 

 

 

II

 

 

 

 

 

 

Заречна Г.В.

10

Гоценко Кирило Віталійович

 

 

 

9-А

 

 

історія

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заречна Г.В.

11

Черевик Марія Дмитрівна

 

 

 

 

10-А

 

історія

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заречна Г.В.

12

Васецька Анастасія Владиславівна

 

 

 

 

10-А

 

історія

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заречна Г.В.

13

Харук Орина Тарасісна

 

 

8-Б

 

 

 

німецька мова

 

 

III

 

 

II

 

 

 

 

 

 

Павленко Л.А.

14

Байбуз Вікторія Дмитріївна

 

 

 

 

 

11-А

німецька мова

I

 

 

 

 

 

III

 

 

 

 

 

Павленко Л.А.

15

Мазурік Софія Констянтинівна

 

 

 

 

 

11-А

німецька мова

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Павленко Л.А.

16

Васецька Анастасія  Владиславівна

 

 

 

 

10-А

 

англ. мова

I

 

 

 

 

 

III

 

 

 

 

 

Костенко О.В.

17

Захарченко Тетяна Олександрівна

 

 

 

 

10-А

 

фізика

I

 

 

 

 

 

III

 

 

 

 

 

Портнова М.Л.

18

Висоцький Арсеній Олександрович

6-Б

 

 

 

 

 

матем

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Полив’яна І.А.

19

Соколянська Тетяна Олегівна

 

 

8-А

 

 

 

матем

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гойхман М.М.

20

Косюга Марина Володимирівна

 

 

 

 

10-А

 

матем

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Полив’яна  І.А.

21

Черевик Марія Дмитрівна

 

 

 

 

10-А

 

матем

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Полив’яна  І.А.

22

Лепетя Данило Русланович

 

 

 

 

 

 

хімія

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Каштанова О.В.

23

Шаповалов Єгор Михайлович

 

 

 

 

 

 

хімія

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Каштанова О.В.

24

Бірюк Тетяна  Олександрівна

 

 

 

 

 

 

хімія

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дрозач  Г.В.

25

Галицька Вероніка Олегівна

 

 

 

 

 

 

хімія

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дрозач Г.В.

26

Кушнарьова Даря Юріївна

7-Б

 

 

 

 

 

ОТМ, худ культ,мистецтво

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Попкович Л.О.

27

Грабко Діана Миколаївна

 

 

 

 

10-А

 

ОТМ, худ культ,мистецтво

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Попкович Л.О.

28

Білан Олена Сергіївна

 

 

 

 

10-А

 

ОТМ, худ культ,мистецтво

 

 

III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Попкович Л.О.

29

Молчанова Юлія Олександрівна

 

 

 

9-А

 

 

обслуг. праця

I

 

 

 

 

II

 

 

 

 

 

 

Новак Г.І.

30

Кусрашвілі Любов Роковна

 

 

8-Б

 

 

 

обслуг. праця

I

 

 

 

I

 

 

 

 

 

 

 

Новак Г.І.

31

Мельник Уляна Артемівна

 

7-А

 

 

 

 

обслуг. праця

I

 

 

 

I

 

 

 

 

II

 

 

Бездушна Н.І.

32

Стрельникова Катерина Олегівна

 

 

8-А

 

 

 

обслуг. праця

I

 

 

 

I

 

 

 

 

II

 

 

Бездушна Н.І.

 

Залучення учнів до процесу наукового дослідження сприяє формуванню самодостатньої компетентної особистості.  Не перший рік досягають  успіху  учні  при написанні та захисті наукових робіт під керівництвом вчителя  біології та хімії Дрозач Г.В., яка зацікавлює учнів до написання дослідницьких робіт, які змінюють світогляд дитини, самооцінку, мають значний вплив на формування життєвих цінностей. Підготовча робота з учнем 7 класу Дробишевим Макаром проводилась впродовж навчального року.
    
Колектив  нашої школи  ставить за мету виявити і допомогти учневі розвинути інтелектуальні та творчі здібності, природні задатки, створити сприятливі умови для розвитку здібностей школярів, підвищити соціальний статус обдарованої молоді.

     Протягом року спрямована  активна робота вчителів  початкової школи Лисенко М.М., Терещенко І.Я., Черненко Т.І., Нетруненко О.В., Радзюк Г.І., вчителів середньої та старшої школи  Портнової М.Л., Дрозач Г.В., Авдєєнко В.О., Кожекіної Л.А., Попкович Л.О., Дарій Т.І., Новак Г.І. по залученню учнів до участі у інтелектуальних та творчих конкурсах: Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. Петра Яцика, Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням (один учень став призером конкурсу); «Колосок осінній» 2015 – 34 учнів; «Колосок весняний» 2016 – 25 учнів; «Кенгуру» 2015 – 33 учні; «Кенгуру» 2016 – 24 учні; «Левеня» 2015 – 13 учнів; «Бобер» 2015 - 16 учнів.
Активну участь приймали учні та принесли перемоги під керівництвом вчителів в творчих конкурсах:

  • «Собори наших душ» ( декоративно-ужиткове мистецтво) - переможець учениця 9-А класу Молчанова Ю. (вчитель Новак Г.І.)       

  • «Замість ялинки – зимовий букет» - переможець учениця 9-А класу  Молчанова Ю. (вчитель Новак Г.І.)

  • "Кращий вірш, оповідання, казка про ялинку" -  Дунеєва Вікторія (7років)

  • "Годівничка" - 7-Б клас (класний керівник Костенко О.В.)

  • міський огляд-конкурс дитячої та юнацької творчості «Місто майстрів» - переможцями стали: Васецька Анастасія 9-А клас, Каркліна Катерина 7-Б клас, Шепута Олена 9-А клас (вчитель Новак Г.І.)

  •  обласний конкурс з астрономії в рамках Віртуальної аерокосмічної школи «Наукові дослідження в космосі» - переможець Фрейвальд Семен 11-А клас (вчитель Портнова М.Л.)

  • обласний конкурс «Мирний космос», тема: "Медичний відбір, фізична та психологічна підготовка космонавтів до польоту" - переможець Фрейвальд Семен 11-А клас (вчитель Портнова М.Л.)

  •  IV Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідницьких робіт школярів «Зоряний шлях» 2016р., тема «Космічна медицина» - переможець Фрейвальд Семен 11-А клас (вчитель Портнова М.Л.)

  • міський конкурс комп’ютерних технологій «Ми діти Галактики» - Соколянська Тетяна 7-Б клас, Кисельова Марія 10-А клас (вчитель Портнова М.Л.)


Повернутись до головної

Профиль

Національна дитяча гаряча лінія


1 2 3 ... 33 34 »

День Гідності та Свободи

 
Подробнее

Шляхами героїв

 
Подробнее

Концерт до Дня вчителя

 
Подробнее

"Справжні Козаки"

 
Подробнее

Олімпійський урок

 
Подробнее

Інтелектуально-спортивна вікторина

 
Подробнее

Ранкова зарядка для початкових класів

 
Подробнее

Змагання з футболу 6-ті класи

 
Подробнее

ДЖУРА "Чорні вершники"

 
Подробнее

Змагання з футболу 4-ті класи

 
Подробнее